K. Vary – Motor ČB 3:5 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 1:4 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Liberec – Sparta 2:3 (0:2 po s.n.) | Kladno – Plzeň 1:8 (kon.)
Olomouc – Třinec 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:5 (0:3, 3:1, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 08.10.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše a u dalších online přenosů se s vámi na počtenou loučí Vlastimil Mourek. (20:19:45)

Je tu konec! Ve vyrovnané třetí části se domácí sice snažili jako mohli, další branka z jejich hokejek nepřišla. Naopak se ve 49. minutě jako poslední v zápase prosadil Miroslav Holec. Šňůra proher pro Energii se tak prodloužila i proti Českým Budějovicím, kteří si z opravdu vyrovnaného utkání odvážejí tři body.

Hráči utkání:

HC Energie Karlovy Vary: Jakub Flek
    Motor České Budějovice: Lukáš Pech

59:35
    Kotouč vyletěl mimo hrací plochu a bude se vhazovat před Novotným.

59:24
    Hosté mají kotouč pod kontrolou a pokud nedojde k hokejovému zázraku tak si odvezou i tříbodové vítězství.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:28
    Hladonikova střela z kruhů skončila v Hrachovinově náruči.

57:41

57:41
    Kohoutova střela byla sražena těsně nad.

57:20
    Icing na straně domácích.

56:53
    Kombinace domácích nikam nevedla a Motor znovu vyhazuje.

56:04
    Hosté vyhazují a domácím se rychle krátí čas.

55:50
    Ofsajd Energie.

55:41
    Lukáš Pech (CEB) zasáhl Jaroslava Kracíka (KVA) do obličeje a odsedí za to dvě minuty.

55:28
    Koblasa z mezikruží pálil těsně mimo.

55:13
    Ponechaná výhoda domácím, bude se vylučovat.

54:32
    Kotouč se odrazil na střídačku hostů a bude se vhazovat po Hrachovinově pravici.

Dnešní utkání sleduje 2954 diváků.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 21. Flek (T. Rachůnek, Hladonik), 23. Koblasa (T. Hanousek), 37. Plutnar (Kohout) – 1. L. Pech (Šenkeřík, M. Hanzl), 8. L. Pech (Vráblík, Štencel), 16. D. Voženílek (Gulaš, Bindulis), 35. Gulaš (Abdul, L. Pech), 49. Holec

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (A. Horák) – Parkkonen, Plutnar, Dlapa, Pulpán (A), T. Havlín, T. Hanousek, Martin Rohan – T. Rachůnek (A), Hladonik, Flek – Průžek, Jiří Kulich, O. Beránek – Koblasa, Kracík, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).
    Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Bindulis, Percy, Piskáček, Šenkeřík, Štencel, Vráblík, Štich – Abdul, M. Hanzl, Valský – J. Ondráček, L. Pech, Gulaš – Venkrbec, D. Voženílek, M. Beránek – Holec, M. Toman, Karabáček.

Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Lederer, Zíka