Zlín – Olomouc 3:2 (kon.) | Vítkovice – Sparta 3:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)
K. Vary – Pardubice 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 7:4 (kon.) | Liberec – Třinec 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 19.11.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 24. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše a u dalších online přenosů se s vámi na počtenou loučí Vlastimil Mourek. (19:56:45)

Je tu konec! Energetici ve třetí části zavřeli své pásmo a nedovolili svému soupeři vůbec nic, proto se toho v této třetině moc nedělo. Utkání rozhodla druhá dvacetiminutovka, kdy hosté dovolili Energii odskočit na tříbrankové vedení a stav 4:1 se tak stal konečným. Západočeši si tak po nepovedeném utkání s Kladnem spravili chuť přesvědčivým výkonem.

Hvězdy utkání:

HC Energie Karlovy Vary: Vladislav Habal
    HC Dynamo Pardubice: Robert Říčka

59:43
    Beránek zpoza kruhů rozvlnil ochrannou síť za Frodlem.

59:22
    Hosté vyhráli buly před Habalem, kotouč jim ale unikl do středního pásma.

59:09
    Energetici drží kotouč v útočné třetině a na domácí střídačce jsou vidět úsměvy.

58:12
    Pardubičtí se ještě pokoušejí o nějakou kombinaci, všechny přihrávky mají ale domácí přečtené a hostům tak nezbývá, než se opakovaně vracet až k Frodlovi.

57:36
    Hosté v plném počtu, tahle přesilovka Západočechům vůbec nevyšla.

57:01
    Další výhoz Pardubic, domácí se do útočných akcí tolik nehrnou.

56:34
    Hosté vyhazují a spěchají na střídačku.

55:52
    Flek unikl po levé straně, proti jeho střele se pěkně vytáhl Frodl.

55:36
    Dennis Robertson (PCE) posílá svůj tým do oslabení, vykoledoval si trest za hrubost.

55:20
    Ani jednomu z mužstev se nedaří propracovat se do útočné třetiny.

54:16
    Zakázané uvolnění ze strany Pardubic.

53:55
    Kotouč se odrazil do hlediště a hra se přerušuje.

Dnešní utkání sleduje 2169 diváků.

53:13
    Nakonec je kotouč po jedné takové střele vyražen do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.

52:51
    Energetici posílají do středního pásma jeden oblouček za druhým, Dynamu se vůbec nedaří vystřelit.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 4. Flek (Dlapa), 25. Plutnar (T. Rachůnek, Jiří Kulich), 37. Kracík, 37. Parkkonen (T. Mikúš) – 33. R. Kousal (Camara, Říčka)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Hamalčík) – Martin Rohan, Plutnar, Parkkonen, Dlapa, T. Havlín, Pulpán (A), L. Doudera – T. Rachůnek (A), Jiří Kulich, Flek – T. Mikúš, Kracík, O. Beránek – Koblasa, Hladonik, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (37. Frodl) – J. Mikuš, Nakládal (C), D. Robertson, Košťálek, J. Kolář (A), Hrádek, O. Vála – Říčka, Cienciala, O. Rohlík – Hecl, R. Kousal, Camara – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – Anděl, O. Roman, T. Urban.

Rozhodčí: Hejduk, Ondráček – Komárek, Rampír