Liberec – Vítkovice 4:3 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:4 (kon.)
Mountfield HK – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Kladno – Sparta 0:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 0:3 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 05.12.2021, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 30. kolo

Ve třetí třetině přidali oba týmy po jedné brance, ale šťastnějším týmem byl Litvínov, jenž si udržel jednobrankový náskok z první třetiny. Litvínov tak vyloupil KV Arénu a z podkrušnohorského derby si odváží plný počet bodů. (17:59:04)

59:56
    Lukáš Pulpán se dostal ke střele z kruhu, ale Denis Godla ji schoval do lapačky.

59:25
    Jakub Flek zastavil kotouč letící do prázdné brány po střele Kudrny.

59:06
    Vondráček od modré čáry trefil hlouček hráčů před Godlou.

58:38
    Vondráčkovu střelu z těsné blízkost zvládl zmatený Denis Godla zalehnout.

58:20
    Koblasovu střelu vyrazil Godla betonem do rohu, odkud jej Verva posílá do bezpečí.

58:17
    Karlovarská svatyně je odkrytá a Energie to zkouší se šesti bruslaři v poli.

Oddechový čas pro domácí.

58:17
    V závěru třetí třetiny si Energie zahraje přesilovou hru. Podrážením se provinil Giorgio Estephan (LIT).

57:59
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

56:00
    Karlovarští mají ještě 4 minuty, aby přetočili skóre na svou stranu.

55:54
    Zakázané uvolnění Energie.
    55:13 Jiří ČERNOCH - 2:3

55:13
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Videorozhočí usoudil, že při akci přešel kotouč brankovou čáru celým svým objemem. O gól se zasloužil JIŘÍ ČERNOCH, jenž doklepl Beránkovu ránu až za Denise Godlu. Asistnece: Ondřej Beránek.

Rozhodčí zkoumá akci Ondřeje Beránka.

Dnešní utkání sleduje 1000 diváků.

55:13
    Posléze se střetl Stříteský se spoluhráčem a do úniku se hnal Beránek. Situaci se litvínovský obránce s jedenáctkou na zádech snažil zachránit, což se mu povedlo. Hru přerušila vykopnutá klec chemiků.

55:02
    Martin Rohan se napřáhl na levém kruhu, dělovku vykopl Denis Godla.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 14. Koblasa (Kohout), 56. Černoch (O. Beránek, Martin Rohan) – 10. Estephan (O. Baláž), 11. Kudrna (F. Lukeš, Demel), 43. P. Zdráhal (Demel, V. Hübl)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (F. Novotný) – Martin Rohan, Plutnar, Parkkonen, Dlapa, T. Havlín, Pulpán (A), L. Doudera – T. Rachůnek (A), T. Mikúš, Flek – O. Beránek, Kulich, Immo – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Hladonik, Vondráček (C).
    Trenér: Martin Pešout

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Demel, Irving, Hrbas, Balinskis, O. Baláž, Stříteský, D. Zeman – P. Straka (A), Estephan, Jarůšek – M. Chalupa, V. Hübl (C), P. Zdráhal – Kudrna, Sukeľ, F. Lukeš (A) – Zygmunt, Gerhát, Válek.
    Trenér: Vladimír Růžička

Rozhodčí: Kika, Sýkora – Lhotský, Svoboda