Pardubice – Litvínov 6:5 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
6:5 (1:2, 2:2, 2:1 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 03.02.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 51. kolo

To už je ode mě vše, já se s vámi loučím a budu se těšit u dalších přenosů. (20:36:07)

Celkový počet střel na bránu: 37:19

Je za námi nakonec velice napínavé utkání, které muselo rozhodnout až prodloužení. Ještě v 54. minutě Dynamo prohrávalo o dva góly a vypadalo to, že nezíská ani bod. V rozmezí jedné minuty se ale podařilo skórovat Paulovičovi a následně srovnal Musil. V prodloužení dokonal obrat střelou z první Robert Kousal.

61:37 Robert KOUSAL - 6:5

61:37
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo využívá početní výhodu v prodloužení a dokonává obrat! Po několika zblokovaných střelách Pauloviče poslal slovenský útočník puk na druhou stranu, odkud se přesně nad beton prosazuje ROBERT KOUSAL – 6:5! Asistence: Matej Paulovič a Jan Košťálek

60:54
    Dynamo po vyloučení Hübla ke konci třetí třetiny zahrává přesilovou hru, Paulovič dobře střílel, úspěšný ale nebyl.

60:01

Litvínov se v průběhu třetí třetiny dostal do pohodového vedení o dvě branky, jenže domácí Dynamo předvedlo, že nic předem nevzdává a dokázalo během jediné minuty srovnat po gólech Pauloviče a Musila. Ke konci třetí třetiny ještě měly Pardubic tlak, poslední Musilova střela ale v brance neskončila.

60:00

60:00
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 2 min., držení).

59:58
    Adam Musil vzal poslední akci zcela na sebe a jeho skrytou střelu vyrazil Zajíček hokejkou! Jde se do prodloužení.

59:25
    Heclova střela ze slotu zamířila nad bránu poté, co do ní lehl jeden z litvínovských hráčů!

58:19
    Hra se odehrává v útočném pásmu domácího celku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

Dnešní utkání sleduje 1000 diváků.

56:41
    Frodlovi sice Kudrnova střela vypadla z lapačky, nikdo v okolí branky ale nebyl a stačil puk včas ukrýt.

56:23
    Dynamo hraje teď ve velké pohodě a tlačí Litvínov ve vlastním pásmu!
    55:26 Adam MUSIL - 5:5

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 9. Hecl (Poulíček), 25. Košťálek (R. Kousal), 39. Paulovič (R. Kousal, O. Vála), 55. Paulovič (R. Kousal), 56. A. Musil (Košťálek, D. Robertson), 62. R. Kousal (Paulovič, Košťálek) – 11. Estephan (P. Zdráhal, Zajíček), 19. P. Straka (Fronk, D. Kolář), 22. Fronk (Stříteský, P. Straka), 31. Irving (Estephan), 55. P. Zdráhal (Estephan)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (31. Frodl) – J. Mikuš (A), J. Zdráhal, D. Robertson, Košťálek, O. Vála, Sergijenko, Kaštánek – Hecl, Poulíček (C), Cienciala – R. Kousal (A), A. Musil, Švyrjov – Paulovič, Anděl, O. Rohlík – Koffer, O. Roman, Herčík.
    Trenér: Richard Král

HC VERVA Litvínov: Zajíček (Neužil) – D. Kolář, Irving, Demel, Strejček, Hrbas, O. Baláž, Stříteský – Zygmunt, Estephan, P. Zdráhal – Kudrna, Sukeľ, Jarůšek – P. Straka, V. Hübl, Fronk – M. Havelka, Gerhát, P. Svoboda.
    Trenér: Vladimír Růžička

Rozhodčí: Jeřábek, Obadal – Kajínek, Axman