Slavia – Frýdek-M. 2:1 (1:0 po s.n.) | Sokolov – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Vrchlabí – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Šumperk 4:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Kadaň 6:1 (kon.)
Vsetín – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Havířov 1:2 (po pr.)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
SK Trhači Kadaň
Sobota 06.11.2021, 17:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • Chance liga • 19. kolo

Z dnešního večera je to ode mne vše. Děkuji Vám za pozornost a v příštím zápase v RT TORAX ARENĚ napočtenou a také na shledanou. (19:22:36)

Ani dnes se Trhačům nepodařilo uzmout body. Ovšem Porubě je nedali rozhodně zadarmo. Tak snadné to RT TORAX vyhrát neměl, ať je skóre jaké je!
    Ve druhé minutě třetího dějství tým dostatečně uklidnil čtvrtou brankou Petr Stloukal, který pak přidal v druhé půli třetiny svůj druhý gól. Trhači odčarovali Brízgalovu neprůstřelnost v sedmačtyřicáté minutě gólem Zdeňka Zabloudila. V závěru třetiny měla Kadaň početní výhodu, jenže nakonec skórovali domácí a to ve druhém trestném střílení zápasu. Proměnil jej Samuel Bitten a tím stanovil i konečné skóre utkání.

59:55
    Běhula udržel puk před sebou po střele Žovince.

59:32
    Pořádný závar se odehrál před Běhulou. Hosté parádně odvrátili dorážky. Hráči si statečně lehali do střel až zůstal jeden nehnutě ležet. Sudí proto raději přerušili hru.

58:59
    Brízgala tak získal další zákrok po střele Zorky.

58:39
    Střela ze střední třetiny byla pro Běhulu lehká práce. Měl i prostor nepřerušit hru a tím dostat spoluhráče do útoku.

58:23

58:05
    Trhači rozehrávají poslední vteřiny přesilovky.
    57:42 Samuel BITTEN - 6:1

57:42
    Poruba právě vstřelila branku!
    Autorem branky z trestného střílení je SAMUEL BITTEN.

57:42
    Bitten se zmocnil ve středním pásmu puku a v úniku byl nedovoleně zastaven. Sudí nařizují trestné střílení.

57:27
    Lehké nahození na bránu v podání Žovince sbírá Kabelka.

57:22
    Běhula kryje únik Korkiakoskiho. Následně si musí upravovat masku a vhazování se tak oddálí.

56:49
    Barinka vyhazuje přes všechny čáry. Útok zakládá Zorko, ale Trhači se neudrželi v pásmu.

56:48
    Kabelka neudržel odpálený puk ve středním pásmu.

56:30
    Kanko vyhnal soupeře až za jeho branku.

56:25
    Vhazování před Brázgalou se bude opakovat s posunutím času.

56:23
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Martin Réway – 2 min., sekání).

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 7. Urbanec (Szathmáry, Hrníčko), 13. Korkiakoski (Michal Barinka, Stloukal), 38. Jenyš (Vachovec), 42. Stloukal (Szathmáry, Urbanec), 51. Stloukal (Hrníčko, Szathmáry), 58. Bitten (TS) – 47. Z. Zabloudil (Bernat)

HC RT TORAX Poruba 2011: Brízgala (Muštukovs) – Michal Barinka, M. Houdek, Szathmáry, Urbanec, Žovinec, T. Voráček – Stloukal, Réway, Korkiakoski – Bitten, R. Toman, Hrníčko – Jenyš, Vachovec (C), Gřeš – Brodek, Sandström, Kanko (A).
    SK Trhači Kadaň: R. Běhula (A. Horák) – Kabelka, Steinocher (A), Zorko (C), Štochl (A), Kuboš, O. Havlín – Valujskij, Mežnar, Routa – Bernat, D. Čech, Z. Zabloudil – D. Homer, Konášek, Bogdasarjan.

Rozhodčí: Mrkva, Marek – Vašíček, Kráľ