SHC Maloměřice – Hranice | 30:19 (kon.) | | | Dukla – Zubří | 24:25 (kon.) | | | Kopřivnice – Karviná | 23:27 (kon.) |
Lovosice – Frýdek-M. | 35:28 (kon.) |
Písek – Šaľa | 26:20 (kon.) | | | DHC Plzeň – Olomouc | 28:18 (kon.) | | | Slavia – Poruba | 24:30 (kon.) |
Michalovce – Hodonín | 42:15 (kon.) | | | Most – KPR Ruch | 41:22 (kon.) | | | Dunajská Streda – Kynžvart | 26:23 (kon.) |
Zlín – Tatran Stupava | 34:16 (kon.) |
konec
KH ISMM Kopřivnice
23:27
(7:12)
HCB Karviná
Tomáš Kučera
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | L. Adamović | 2/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 2/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 3/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 2/0 | 0 | 1 | ||
26 | PS | R. Doležel | 1/0 | 0 | 1 | ||
23 | SS | D. Grizelj | 5/4 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 0/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 5/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | F. Hardt | 1/0 | 0 | 1 | ||
6 | LK | J. Ježek | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 1/0 | 0 | 2 | ||
14 | P | J. Petřík | 0/0 | 0 | 1 | ||
18 | LS | J. Polcar | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 23/4 | 0 | 1 | 6 | 0 | ||
HCB Karviná | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | N. Marjanović | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | P. Mokroš | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | P | V. Franc | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 0/0 | 0 | 2 | ||
27 | PK | D. Harabiš | 1/0 | 0 | 0 | ||
20 | SS | S. Mlotek | 1/0 | 0 | 0 | ||
38 | LS | M. Nantl | 2/0 | 0 | 0 | ||
11 | P | N. Noworyta | 1/0 | 0 | 0 | ||
15 | SS | V. Patzel | 3/2 | 0 | 1 | ||
77 | SS | D. Růža | 2/0 | 0 | 0 | ||
31 | LK | O. Skalický | 3/0 | 0 | 0 | ||
44 | PK | J. Sobol | 3/0 | 0 | 1 | ||
30 | LS | D. Solák | 3/0 | 0 | 0 | ||
33 | LK | P. Široký | 0/0 | 0 | 1 | ||
7 | PS | A. Urbański | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | P | J. Užek | 6/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 27/2 | 0 | 2 | 6 | 0 |
KH ISMM Kopřivnice:
Žingor, Chalupa – Ježek, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Polcar, Hardt, Grizelj, Adamovic, Doležel, Brito Benítez, Bukovský, Hanus, Musálek.
Náhradníci:
Trenér:
HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Urbański, Noworyta, V. Patzel, S. Mlotek, Fulnek, Jan Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Sobol, Růža, Franc.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Urbański, Noworyta, V. Patzel, S. Mlotek, Fulnek, Jan Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Sobol, Růža, Franc.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Špunar Jiří, Šlezingr David
Diváci:
Nejvíce branek: Hanus 5, Grizelj 5/4, Bukovský 3 – Jan Užek 6, V. Patzel 3/2, Solák 3. Rozhodčí: Špunar Jiří, Šlezingr David. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/2. Vyloučení: 6:6. (19:57:16)