Hranice – Karviná 21:30 (kon.) | Lovosice – Dukla 35:31 (kon.) | Nové Veselí – Zubří 32:30 (kon.)
TJ Cement Hranice
21:30 (13:13)
HCB Karviná
Sobota 09.10.2021, 10:00 • Hala TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Na počtenou příště! (11:37:42)

Překvapení se nekoná! Bojující Hranice nakonec po kvalitním prvním poločase v tom druhém ztratily dech a Karviná poměrně hladce dokráčela k dalšímu bodovému zisku. Cement tak i nadále čeká na první úspěch.

TJ Cement Hranice – HCB Karviná 21:30 (13:13)
    Nejvíce branek: D. Lefan 9, Rakatyněc 4, Pinkas 3 – V. Patzel 11/3, Solák 5, Urbański 4. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 0 – 3/3. Vyloučení: 5:1. ČK: Kozlovský (HRA).

Konec zápasu. (21:30)
    60
    Mezi střelce se zařazuje i gólman Petr Mokroš, který přes celé hřiště trefil prázdnou domácí branku a udělal tečku za zápasem! (21:30)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (21:29)
    59
    Hosté se blíží k hranici třiceti zásahů, necelé dvě minuty před koncem skóruje Dominik Solák. (21:29)
    58
    Karviná si ještě dalším zásahem pojišťuje své vítězství, tentokrát gólmana překonal Matěj Nantl. (21:28)

57
    Oddechový čas pro domácí. (21:27)
    57
    V Hranicích je hotovo, body poputují na konto hostujícího celku. Gól dává Denis Harabiš. (21:27)
    55
    Jan Plaček upravuje na rozdíl pěti gólu. Hranice mají před sebou ještě hodně práce, pokud stále pomyšlí alespoň na remízu. (21:26)

55
    Radim Brož (HRA) je už poněkolikáté v zápase trestán, tentokrát jde na dvě minuty ven ze hry. (20:26)
    54
    Malá nucená pauza karvinskou fazónu nezmenšila, poprvé v utkání se prosazuje Matěj Nantl. (20:26)

53
    Inzultovaným borcem je tuším Vincour, který za pomoci spoluhráče odkulhal na střídačku. Snad bude v pořádku. (20:25)

53
    Jeden z domácích borců zůstává po souboji s protihráčem ležet na hranici brankoviště, v hale houstne atmosféra. Uvidíme, jak se situace vyvrbí... (20:25)
    52
    I domácí nakonec pokořují hranici dvaceti branek, za kterou je nyní posunul Jan Plaček. (20:25)

52
    Fanoušci Cementu se snaží trochu povzbudit svůj tým, který nyní opatrně míří do útoku. (19:25)
    50
    Vojtěch Patzel se po relativně nevýrazném prvním poločase nyní na palubovce chytil a posílá do hranické sítě jeden zásah za druhým. (19:25)