Česko – Kanada 7:0 (kon.)
Česko
7:0 (2:0, 5:0)
Kanada
Neděle 19.09.2021, 17:10 • Pala Bolino, Roccaraso (Itálie) • Mistrovství světa v inline hokeji • Finále
    Mistři světa se radují ze zisku nejcennější in-line hokejové trofeje
    ... protože zlatí jsou čeští reprezentanti!
    Kanada letos bere stříbro...
    Španělé si přišli pro bronzové medaile
    Závěr zápasu a radost novopečených mistrů světa

Konec zápasu. (18:16:47)

39:51
    Ještě jedna šance pro Loskota, ale tu Hartwell kryje.
    38:56 Lukáš NOVÁK - 7:0

38:56
    Česko právě vstřelilo branku!
    Ještě jeden zásah. LUKÁŠ NOVÁK využil špatného postavení kanadského týmu, zůstal sám za obranou a střelou pod vyrážečku prostřelil Hartwella. Asistence: Jakub Novák.

38:03
    Daniel Brabec neměl problém se střelou ze střední vzdálenosti. Puk ale skryl v lapačce a přerušil hru.

37:30
    Cik a Bernad šli sami proti Hartwellovi, jenže sedmý gól z toho není, když v rozhodujícím okamžiku pozlobil kotouč.
    37:05 Patrik ŠEBEK - 6:0

37:05
    Razítko na český úspěch přidává PATRIK ŠEBEK, který nabral rychlost podél mantinelu a z kruhu přesně zamířil, aby našel skulinu v postoji kanadského brankáře Hartwella, který nahradil Teeda. Asistence: Martin Fiala.

36:31
    Kyle Soper nenechal Lukáši Novákovi prostor u mantinelu, aby mohl dále postupovat a srazil jej k zemi.

35:44
    Kamil Skácel bojoval v rohu kluziště a povedlo se mu udržet puk pro český tým,.

35:00
    Pět minut před koncem druhého poločasu hrají Češi bezpečně s kotoučem a kontrolují hru.Tohle by mělo na zlato už stačit.

34:12
    Dave Hammond vysoko z úhlu přestřelil. Tudy cesta nevede.
    33:40 Jakub BERNAD - 5:0

David Šimon

Branky a nahrávky: 10. Šebek (Loskot), 15. Bernad (Cik), 21. Loskot, 34. Loskot (Bernad), 34. Bernad (Cik), 38. Šebek (Fiala), 39. Novák (Novák)

Česko: Brabec (Mahdal) – Chamrád, Cik, Strýček, Bernad, Školoud, Skácel, Andrýsek, Šebek, Fiala, Loskot, Novák L., Novák J.
    Kanada: Teed (34. Hartwell) – Sonstelie, Henderson, Isaacs, Foster, Soper, Herder, Glover, Hammond, Baumgartner, Rauckman, Abbamont, Woods