Olomouc – Liberec 4:1 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 9:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 4:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 0:2 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 2:3 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Třinec – HC Kladno 2:3 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 08.03.2012, 18:00Play-off Chance ligy

Šesté čtvrtfinálové klání je za námi. V této sérii zatím platí heslo "můj dům, můj hrad". Hradečtí vstřelili v každé třetině jednu branku a zaslouženě tak vyhráli. Nejlepším hráčem domácího týmu je vyhlášen Jakub Čech, který vychytal nulu. Na druhé straně toto ocenění přebírá Tomáš Kaláb. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.

60:00

59:40
    Kotouč je v útočném pásmu Jihlavy a už se nic nestane.

59:02
    Blíží se závěr zápasů a s tím i mexická vlna hradeckého publika!

58:18
    Tomáš Kolafa se rychle dostal do útočné třetiny, odkud tvrdě vypálil. Ani tato střela ale úspěch znamenat nebude.

57:46
    Puk se povaloval před jihlavskou brankou, tak jej Dominik Halmoši raději schoval do své moci.

56:54
    Jihlava teď sice útočí, ale všemu chybí nějaké pořádná myšlenka.

56:10
    V další obrovské šanci se ocitl Hradec! Zdeněk Kubica nahrál Tomáši Karpovovi, jenž nedokázal dopravit puk za brankovou čáru z bezprostřední blízkosti!

55:31
    Jihlava se znovu dere dopředu, tentokrát nedokázala projít přes útočnou modrou.

54:54
    Tomáš Čachotský se ocitl v nadějné pozici, pak ale nedokázal propasírovat puk na někoho ve žlutém dresu.

54:32
    Jihlavští se ještě pokouší zdramatizovat vývoj utkání. Přes dobře postavený val Východočechů však těžko procházejí.

54:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 2862.

53:05
    Dukla se ubránila a je v plném počtu.

52:50
    Adam Rufer se brilantně uvolnil a poté vypálil. Na Dominika Halmošiho však lék najít nedokázal.

52:15
    Zdeněk Kubica inkasoval v útočném pásmu nepříjemnou ránu od soupeře. Rozhodčí však ukazuje, že se vylučovat nebude.

51:46
    Hradec tedy hraje početní výhodu a pevně drží svého soupeře v pásmu. Lukáš Havel střílel z ostrého úhlu a Halmoši se stihl rychle přemístit!

51:05
    A teď se vrhněme na tresty. Jiří Hendrich dostává 2 minuty za hrubost. Na druhé straně jsou ty tresty poněkud vyšší. Kriss Grundmanis inkasuje 2+2 za hrubost a navrch ještě 10 minut za nesportovní chování.

51:05
    Hradecký stadion teď vidí dokonce i bitku! Do sebe se pustili Jiří Hendrich s Krissem Grundmanisem. Diváci jsou ve varu!

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 17. Poživil (Karpov, Rufer), 25. Havel (Čížek), 47. Koudelka (Moskal)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Roupec, Vágner, Karlíček, Hendrich, Lesák, Bendík – Záhorovský, Tvrdík, Kubica – Budínský, Koudelka "C", Moskal – Havel, Marosz, Kadlec – Poživil, Rufer, Karpov.
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) – Petráček, Ficenc "C", Jaroš, Dobrovolný, Kolafa, Malena, Grundmanis, Kaláb – Hodek, Maliník, Čachotský – Jeslínek, Filip, Krupka – Zeman, Hubáček, Indra – Vysloužil, Domin, Bezděk.

Rozhodčí: Horák, Zubzanda – Brejcha, Suchánek