SHK Mustangové – Zlín sledge 3:4 (kon.) | SOHO Olomouc – Havířov 2:6 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 0:4 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
SHK LAPP Zlín
Sobota 20.11.2021, 12:00 • ZS Čáslav • Česká para hokejová liga • 7. kolo

Vyrovnaný zápas s dramatickou koncovkou nakonec dopadl lépe pro Zlín. Hosté v Čáslavi proti Pardubicím po většinu zápasu vedli, Mustangové ale ve třetí třetině vyrovnali. Když už se zdálo, že zápas půjde do prodloužení, rozhodl Martin Joppa o výhře Zlína 4:3.

Přeji vám hezký zbytek víkendu. (13:44:24)

44:23
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté se v závěru zápasu znovu ujímají vedení! Svým druhým gólem v zápase dost možná rozhoduje o jeho výsledku MARTIN JOPPA.

44:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, stav utkání je stále nerozhodný.

41:27
    Zlín si vyžádal oddechový čas.

35:47
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Kubeš jde na trestnou lavici za sekání.

34:49
    Mustangové si zahrají další přesilovou hru.

31:01
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Je vyrovnáno. Mustangové využívají přesilovou hru, po chybě zlínského obránce před vlastní brankou vyrovnává PAVEL KUBEŠ.

30:01

Ve druhé třetině byly k vidění tři góly, z toho dva padly do pardubické branky. Mustangové měli také spoustu šancí, využili z nich ale pouze jednu, když v závěru druhé části snížili na rozdíl jedné branky. Do třetí třetiny si přenáší přesilovou hru. Nejen to nám slibuje ještě velké drama.

30:00

29:52
    Mustangové si do třetí části přenesou přesilovou hru. David Korman vyloučen za sekání.

28:54
    Přece jen se Mustangové dočkali gólu. Krátce před druhou přestávkou snižuje na rozdíl jednoho gólu BERNARD HERING.

21:01
    Nedáš, dostaneš. Známá hokejová poučka platí i nyní. Mustangové po nevyužitých šancích na srovnání inkasují. Trefil se MARTIN JOPPA.

20:47
    Už mohlo být vyrovnáno! Mustangové se dostali do další velké šance, ale ani tentokrát se nepodařilo ji využít.

19:07
    Hosté se znovu dostávají do vedení. Svůj druhý gól v zápase střílí ZDENĚK HÁBL.

18:15
    Domácí tým byl blízko druhému gólu. Před brankou Zlína se vytvořila velká mela, ale žádný z útočníků nedokázal dorazit puk do branky.

15:01

Zápas je zatím vyrovnaný, o čemž svědčí i stav po první třetině, který je nerozhodný 1:1. Zlín se ujal vedení už po dvou minutách hry, po dalekonosné střele Hábla. Mustangové ale rychle vyrovnali. Další branka nepadla, i přes to, že se šance střídaly na obou stranách a hosté měli výhodu dvou přesilových her.

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 3. Hering, 29. Hering, 32. Kubeš – 2. Hábl, 20. Hábl, 22. Joppa, 45. Joppa

SHK Mustangové AUTO IN: Kudela (Boček) – Kubeš (C), Buhr R., Neuman, Kolek, Raška, Michalec, Buhr V., Hering, Doležal, Chudomský.
    SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Mach, Ferenčík, Hábl, Zdražil, Joppa, Turic, Hábl, Ligda (C), Panák, Palát, Šafařík, Korman.

Rozhodčí: Mariánus, Borovec