Český Lev-Union Beroun
3:3 (1:0)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 31.03.2012, 16:30Krajský přebor

Drama gradovalo ve druhém poločase. Jen asi velký blázen by věřil, že nevýrazné Benátky by za stavu 3:0 pro Beroun mohly snad ještě vyrovnat. A stalo se. Během devíti minut totiž hosté třikrát skórovali a berou z téméř ztraceného duelu zlatý bod! Naopak domácí trenér Lacina svým svěřencům v kabině asi moc nepoděkuje.. Benátečtí tak pod vedením trenérské dvojice Sedláček a Kubík stále drží neporazitelnost. Z berounského areálu Na Máchovně se s vámi s přáním hezkého zbytku soboty loučí Tomáš Nejedlo. (18:30:07)

90+2
    Bejr má po standardce míč v rukavicích a vypadá to, že bude konec.

90+1
    Několik soubojů na středu hřiště. Poté přišel faul na Smetanu, což ovšem sudí Pavlíková nemohla vidět, jelikož se vše odehrálo za jejími zády.

90
    Rozhodčí v dnešním utkání nastaví dvě minuty.

89
    Nyní útočili Berounští, ovšem Smetana vysunul Reicherta, který šel ze strany sám na branku, ale neměl potřebnou rychlost a střílel vedle branky.

88
    Benátky podnikly přímočarou akci a končí to rohem pro hosty.

87
    Škarecký posunul na Korce, na jehož centr před brankou těsně nedosáhl Mašek. Následně se Cepka do vápna neprokličkoval.

86
    Autové vhazování pro Beroun po akci Hájka.

84
    Beroun střídá. Odešel Lukáš Růžička a přišel Jakub Machovec.

82
    Šlapák na Škareckého a volný kop pro Benátky.

81
    Štěstí nyní měly Benátky. Bejr si totiž málem srazil střelu z úhlu do vlastní branky.

80
    Hra má grády, útoky se přelévají z jedné strany na druhou.

78
    Benátky podnikly rychlý útok. Mašek mohl zakončovat na malém vápně, ještě přistrčil střídajícímu Liboru Cepkovi, který trefil tyč! Při Unionu nyní stáli všichni svatí.

77
    Benátky střídají. Odešel Milan Korejza a přišel Libor Cepka.

77
    David Mašek dle soudu sudí Pavlíkové fauloval, prohodil směrem k hlavní rozhodčí několik slov a dostává žlutou kartu!

76
    Vopěnka po několika odrazech zakončoval z malého vápna přímo do Bejrovy náruče!

76
    Dobrá standardka pro domácí. Jeden z Berounských byl faulován na kraji vápna.

75
    Sajner střílel po rohu přes hlavu vedle Bejrovy klece.

74
    Karásek na poslední chvíli ukopl Šímovi míč na roh.

Tomáš Nejedlo

Branky: 11. Hájek, 46. Hájek, 52. Cihelka - 53. Mart. Korec, 60. Škarecký, 62. Mašek

Karty:   40. Novák (BER), 56. Šíma (BER) - 77. Mašek (BEN)

Český Lev-Union Beroun: Pettík - Michalík, Cihelka (65. Buch), Šíma, Pobiš, Hájek, Novák, Klička, Růžička (84. Machovec), Sajner, Vopěnka.
    SK Benátky nad Jizerou: Bejr - Reichert, Karásek, Rosenkranz, Třasák - Mart. Korec, Cruz, Smetana, Korejza (77. Cepka), Škarecký, Mich. Korec (46. Mašek).

Rozhodčí: Pavlíková - Šulcová, Tichá