Kobra – Vsetín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 2:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:0 (1:0, 0:0, 1:0) Stav série: 1:0
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 09.03.2022, 18:00 • Kooperativa Arena, Ostrava • Play-down ligy juniorů • 1. kolo

HC RT TORAX Poruba 2011 dnes vítězí 2:0 po brankách Chovance a Koudelného a ujímá se vedení v sérii 1:0!

Střely na branku: 28:35 (13:17, 11:2, 4:16).
    Zásahy brankářů: Slíž 35 – Štěpka 26.

Kobra Praha ve své sérii zvítězila v prvním utkání 4:3 nad Vsetínem. (20:08:38)

57:47

55:47
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jakub Ludvík – 2 min., podrážení).

52:07
    Poruba právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB KOUDELNÝ – 2:0! Asistence: Petr Kelnar, Patrik Mikula.

42:59

40:59
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Patrik Mikula – 2 min., podrážení).

40:01

Druhá třetina přinesla pouze jedno vyloučení hráče Ústí nad Labem, ale žádnou gólou změnu v průběžném stavu utkání. Třetí třetina by měla být započata cca v 19:41 hodin.

40:00

27:47

25:47
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (David Martínek – 2 min., vysoká hůl).

21:25
    Dnešní utkání sleduje 114 diváků!

20:01

První třetina lépe dopadla pro hráče HC RT Toraxu Poruba, kteří zatím vedou 1:0 díky brance Chovance! Druhá třetina by měla začínat cca v 18:52 hodin.

20:00

17:57

15:57
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ondřej Polata – 2 min., hákování).

07:00
    Autorem branky je PAVEL CHOVANEC – 1:0! Asistence: Matěj Halata a Ludvík Lysoněk.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 7. Chovanec (Halata, Lysoněk), 53. Koudelný (Kelnar, PatrikMikula)

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Drabčík) – Fišara, Macias, Kelnar, Černý (A), Hlaváč (C), Ludvík – Kolat, Mikula, Halata, Chovanec, Barčák, Koudelný, Siekierka, Źák, Elze, Prokeš, Lysoněk.
    Trenér: Miroslav Bahník

HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka (Ježek) – Klatt, Polata, Martínek, Vlach, Bartoň, Česnohlídek – Svoboda (A), Filip, Gašpar, Nedoma, Kredl, Macek (A), Bár, Tot (C), Kušej, Macel, Koval.
    Trenér: Jiří Merta

Rozhodčí: Šudoma – Bezděk, Peluha