IHC Přerov – Uh. Brod 11:1 (kon.) | HC Boskovice inline – Brno 2:4 (kon.) | IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 3:4 (po pr.)
Černošice – HC Hořovice 7:5 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 7:5 (kon.) | Roller Storm – ILHK Hr. Králové 6:11 (kon.)
Roller Storm – IHC Prague Rats 4:11 (kon.)
IHC Prague Rats
3:4 (0:1, 3:2 - 0:1)
ILHK Hradec Králové
Sobota 11.06.2022, 11:00 • ZS Nikolajka, Praha 5-Smíchov • STILMAT extraliga inline hokeje • 6. kolo

Prozatím se s vámi loučím, už v 13:30 ale zde na Nikolajce bude program pokračovat duelem Hradce Králové proti pražským Roller Storm. (12:13:09)

Vyrovnané, dramatické utkání. I v prodloužení se více dařilo Rats, nicméně stačil jeden úprk Tomáše Půlpána a vedení si odváží východočeský tým, který také tímto udělal velký krok k cestě za prvním místem v základní skupině.

44:27
    Hradec právě vstřelil branku!
    Nepřesnou střelu Jakuba Bernada si vzal pro sebe TOMÁŠ PŮLPÁN, který se projel napříč celou hrací plochou a vymíchl Michajlova umístěním kotouče k jeho pravé tyči. Tím také definitivně zajišťuje vítězství pro královehradecký tým. Asistence: Jakub Novák.

42:51
    Jakub Bernad si obhodil svého protihráče v souboji jeden na jednoho. Díky tomu se Rats stále drží na kotouči a mohou hledat vhodný prostor k prostřelení branky Michala Mahdala.

41:54
    Rozehrávka Jakuba Bernada k úspěchu Krys pro tentokrát nevedla, domácí tým se tak opět musel vrátit k Michajlovovi.

40:51
    Štěpán Turek nepřevzal kotouč od Jakuba Nováka, ačkoliv po jeho boku obkroužil celý prostor za brankovištěm Martina Michajlova. Hradečtí se ale museli vrátit na vlastní polovinu.

40:04
    I první puk prodloužení připadl na hole hráčů Hradce Králové. Jejich rozehrávku se ale snaží narušit Martin Fiala.

40:01

Druhá půle byla o poznání dramatičtější, k vidění bylo hned pět branek a také několik otáčení skóre. Vítěze ale ani po čtyřiceti minutách nemáme a na řadu tak přichází prodloužení.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:59
    Drama pokračuje gólem v poslední vteřině! Tlak na branku Rats proměnil FILIP HRONEK, který tak v nejposlednější možné chvíli vrací svůj tým do hry. Asistence: Aleš Půlpán.

39:53
    Kuťákova střela mířila do mantinelu za Michajlovem.

39:09
    Hradečtí si přihrávají po obvodu útočné poloviny a snaží se překonat pražskou obranu stojící těsně před Michajlovem.

38:15
    Naopak na druhé straně opustil brankoviště Michal Mahdal!

38:01
    A gólman Michajlov je po minutě zpět mezi třemi tyčemi.

38:01
    Oddechový čas pro tým ILHK Hradec Králové.

38:01
    Prague Rats právě vstřelili branku!
    Přesilovka Krysám vyšla na výbornou! Od modré se napřáhl JAKUB BERNAD, který propálil vše, co mu stálo v cestě a vrátil svému týmu vedení. Asistence: Oscar Flynn a Martin Fiala.

37:01
    Martin Michajlov opustil branku, Rats to zkouší v pěti!

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 29. Bernad (Fiala), 33. Rubeš (Tvrzník), 39. Bernad (Flynn, Fiala) – 1. Kuťák (T.Půlpán, L.Novák), 34. L.Novák (Kuťák, T.Půlpán), 40. Hronek (A.Půlpán), 45. T.Půlpán (J.Novák)

IHC Prague Rats: Michajlov – Tvrzník (A), Pavlata, Turek, Bernad (C), Flynn, Hašek, Rubeš, Brandejský, Fiala.
    Trenér: Martin Mecera

ILHK Hradec Králové: Mahdal (Lequin) – Čáp, Hronek, Pavlík, T. Půlpán (A) – Kuťák (A), J. Novák, L. Novák, A. Půlpán (C), Marha, Valkoun
    Trenér: Zdeněk Karlík

Rozhodčí: Thuma, Všetečka