Finsko – Německo 8:0 (kon.) | Česko – Švýcarsko 2:4 (kon.) | Rusko – Kanada 2:4 (kon.)
Lotyšsko – Dánsko 3:4 (po pr.)
Česko
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Švýcarsko
Čtvrtek 19.04.2012, 15:00 • Zimní stadion Znojmo • Mistrovství světa do 18 let

Večer se proti sobě postaví týmy Lotyšska a Dánska. Přeji příjemný zbytek dne. (17:05:38)

Zápas je u konce. Příliš hokejové krásy nenabídl. Švýcarsko si připisuje do tabulky první tři body na turnaji.

60:00

59:33
    Česko právě vstřelilo branku!
    JAN HUDEČEK se octl zcela sám před Nyffelerem, vyčkal a bekhendovou střelou snížil na rozdíl dvou branek. Asistence: Petr Šidlík.

59:00
    Síly na ledě se vyrovnají. Potrestán Studer (SUI) - 2 minuty za držení.

57:28
    Současně vyloučeni Balmelli a Dunner (SUI), Košťálek (CZE) - 2 minuty za hrubost. Slováček (CZE) - 2 minuty za hrubost + 2 minuty za krosček. Švýcaři hrají přesilovku.

57:28
    Po střele Diema se před Polívkou strhal hromadná bitky. Do sebe se pustili Dunner, Šidlík a další. Rozdělují se tresty.

56:26
    Vypadá to, že Švýcaři si vítězství již pohlídají. Soupeři se vůbec nic nedaří.

54:49
    Nyní se hraje nahoru - dolu. Ani jednomu celku se nadaří dostat do vážnější šance.

52:54
    Simom vystřelil z mezikruží přímo do klína Nyffelera.

52:27
    Češi mají opravdu co dělat, aby dnešní zápas ještě otočili. Do závěrečné sirény zbývá sedm a půl minuty. Museli by zlepšit prakticky vše.

51:42
    Oddechový čas pro český tým.

51:42
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Polívka propustil odražený puk od mantinelu mezi betony, kotouče se ujal FLAVIO SCHMUTZ a ten střelou pod horní tyčku zaznamenává gól v oslabení. Asistence: Phil Baltisberger.

51:18
    Češi se stále nemohou dostat do útočného pásma. Nedaří se jim prakticky nic.

50:37
    Od modré prověřil gólmana Nyffelera Šidlík, ovšem ten měl připravenou lapačku.

50:01
    Češi jsou již kompletní a nyní si sami zahrají přesilovku. Potrestán Schmutz J. (SUI) - 2 minuty za sekání.

49:10
    Zakázané uvolnění Švýcarů.

48:55
    Češi znovu vyhazují puk přes všechny čáry.

48:02
    Busser při střele od modré zlomil hůl a Švýcarsko tak ztratilo útočné pásmo.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 27. Slováček, 60. Hudeček (Šidlík) - 12. F. Schmutz (Busser, Rouiller), 22. Zangger (Brandi), 41. Brandi, 52. Schmutz F. (Baltisberger)

Česko: Polívka (Hrachovina) – Šidlík (C), Šulák, Košťálek, Houfek, Knot, Štencel, Běhal – Machač, Vrána, Tomeček – Slováček, Simon, Hudeček – Sedláček, Matějček, Soumelidis – Zadražil, Volek, Procházka – Chlapík.
    Švýcarsko: Nyffeler (Schlegel) – Lanzarotti, Baltisberger, Rouiller, Busser, Kreis (C), Sartori, Zuber – Balmelli, Dunner, Herzog – Schmutz F., Brandi, Zangger – Schmutz J., Sieber, Muller – Kummer, Diem, Simion – Studer.

Rozhodčí: Gebei (HUN), Sjoqvist (SWE) – Hull (CAN), Yletyinen (SWE)