Sobota 09.07.2022, 22:00Světové hry – Inline hokej

Konec zápasu. (23:14:30)

39:42
    Česko právě vstřelilo branku!
    Tohle už bude zřejmě poslední gólová radost. Uspěl MARTIN FIALA, pro kterého je to hattrick. Asistence: Jan Vyoral.

38:12
    Patnáct... autorem této branky je velezkušený PATRIK ŠEBEK. Asistence: Tomáš Rubeš.

36:05
    Zápas se pomalu blíží ke svému konci, ale Češi ještě přidávají další branky. Čtrnáctý zásah obstaral JAN VYORAL, který navázal na svou včerejší premiérovou trefu v národním týmu. Asistence: Martin Fiala.

27:43
    Podruhé v zápase se prosazuje MARTIN FIALA. Asistence: Jan Vyoral.

26:45
    Autorem branky je ŠTĚPÁN TUREK.

24:56
    Střelecký účet druhého poločasu otevírá FILIP KUŤÁK. Asistence: Petr Kafka.

20:01

Poločasová desítka padla. Češi si pohodlně jdou za postupem do semifinále a boji o medaile na Světových hrách. Parádní představení nastartovala sice první branka Švýcarska, stejně jako včera s Lotyšskem, ale pak český tým spustil kanonádu.

20:00

19:30
    Švýcarsko sice vedlo 1:0, ale ještě do poločasu je jednoznačně rozhodnuto o vítězi zápasu. Češi totiž dokázali v první dvacetiminutovce nasypat soupeři deset branek! Skóre stihl zaokrouhlit JAKUB BERNAD.

18:17
    Ve vzduchu visí desítka. A dokonce už v prvním poločasu. Češi doslova drtí Švýcarsko a devátou brankou uzavřel hattrick MAREK LOSKOT. Asistence: Petr Kafka.

16:44
    Stoprocentní úspěšnost přesilových her zatím zdobí český tým. Tu třetí zužitkoval MAREK LOSKOT. Asistence: Jakub Bernad.

16:30
    Vyloučení v týmu Švýcarsko:
    Jules Sturny – 2 min, sekání.

12:47
    I druhou přesilovou hru Češi využívají, když se trefil PATRIK ŠEBEK. Asistence: Jakub Bernad.

11:58
    Jules Sturny – 2 min, hákování.

11:38
    Švýcarsko postupně odpadá a po šest vteřin po zásahu Rubeše se prosazuje i OSCAR FLYNN.

David Šimon

Branky a nahrávky: 2. Reinmann – 3. Rubeš (Bernad), 5. Loskot (Kafka), 5. Loskot (Zbořil), 10. Fiala (Flynn), 12. Rubeš (Fiala), 12. Flynn, 13. Šebek (Bernad), 17. Loskot (Bernad), 19. Loskot (Kafka), 20. Bernad, 25. Kuťák (Kafka), 27. Turek, 28. Fiala (Vyoral), 37. Vyoral (Fiala), 39. Šebek (Rubeš), 40. Fiala (Vyoral)

Švýcarsko: Hug (Brunner) – Heinrich, Steger, Mercier, Schlappi, Eisenegger, Kamber, Reinmann, Herta, Dietrich, Rohner, Di Biese, Sturny
    Trenér: Friedli

Česko: Brabec (Frodl) – Chamrád, Zbořil, Bernad, Turek, Flynn, Šebek, Kafka, Fiala, Rubeš, Vyoral, Loskot, Kuťák.
    Trenér: Tvrzník

Rozhodčí: Pfeffer (GER), Irish (CAN)