Lovosice – Dukla 26:21 (kon.) | Královo Pole – Hranice 20:30 (kon.) | Frýdek-M. – Třeboň 31:24 (kon.)
Jičín – Zubří 27:27 (kon.) | Karviná – Přerov 40:29 (kon.)
SKKP Handball Brno
20:30 (9:14)
TJ Cement Hranice
Úterý 01.05.2012, 15:00Chance Extraliga mužů

Hranice svůj náskok z prvního poločasu ještě zdvojnásobila a zaslouženě zvítězila, přiblížila se tak sedmé Plzni na rozdíl dvou bodů a má ještě duel k dobru. Královo Pole zůstane desáté se třinácti body a na lepší umístění myslet už nemůže, na záda mu naopak dýychá Kopřivnice. Tímto se s Vámi loučím a při sledování přenosu Frýdek-Místek vs. Třeboň, naviděnou. (20:30) (16:23:59)

60
    Konec zápasu. (20:30) (0:0)

60
    Hosté v závěru trefují tyčku, už se asi nic nestane. (20:30) (20:30)

60
    Hostům se povedlo vsítit, třicátou branku, postaral se o ní Bajgar a do konce zbývá necelých padesát sekund. (20:30) (20:30)

59
    V samém závěru zvyšuje Samiec a utkání se blíží ke svému konci. (20:29) (20:29)

58
    Na druhé straně vystřelil přesně Samiec a je to o osm branek. (19:28) (19:28)

57
    Po delší pauze je k vidění branka, tu dvacátou Brna dává Večeřa. (19:27) (20:27)

56
    Na druhé straně kontruje Bajgar. (19:27) (19:27)

55
    Na křídle se prosadil Paseka a kosmeticky upravuje. (19:26) (19:26)

54
    Proměňuje jí a dává svůj desátý gól v zápase. (18:26) (18:26)

54
    K další sedmičce se postaví opět Galus. (18:25) (18:25)

53
    Domácí budou hrát v početní výhodě, dvě minuty dostává Bajgar. (18:25) (18:25)

53
    Opět se prosazuje Čadra, který se blíží dvojcifernému počtu branek. (18:25) (18:25)

52
    Místo si ve středu palubovky udělal Večeřa a míří přesně do horního rohu. (18:24) (18:24)

51
    Ten uspěl i nyní a Hranice vede o sedm branek. (17:24) (17:24)

51
    Další sedmičku bude zahrávat Galus. (17:23) (17:23)

50
    Opět je to o šest branek, prosazuje se Musil. (17:23) (17:23)

50
    Tentokráte se k ní postavil Brož. (15:23) (16:23)

49
    Brno se nadechuje k velkému tlaku a snižuje na rozdíl šesti branek, prosazuje se Ryšavý. (15:23) (16:23)