Dukla – Zubří 29:28 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 31:28 (kon.) | Lovosice – Jičín 28:27 (kon.)
Nové Veselí – SHC Maloměřice 32:22 (kon.) | Plzeň – Hranice 44:24 (kon.)
SKKP Handball Brno
31:28 (15:14)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 22.10.2022, 17:00 • Malá hala Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů • 9. kolo

SKKP Handball Brno – KH ISMM Kopřivnice 31:28 (15:14)
    Nejvíce branek: Ratkovský 8/2, Kocich 6, Zahradníček 6 – Musálek 9/2, Polcar 6, Střelec 3. Rozhodčí: Martin Pražák – Jakub Šulc. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 5:3. ČK: Polcar (KOP). (18:40:16)

Dnešní utkání je u konce. Brno si nechalo v druhém poločasu sebrat pětibrankový náskok z úvodu poločasu a dlouho muselo bojovat s Kopřivnicí o vedoucí branku. Mezi 55. a 58. ovšem hra patřila hlavně domácím, když Kopřivnici odskočili o čtyři branky a ustáli také sedmimetrový hod. Body za výhru tak dnes zůstávají v Brně. To je ode mě vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

Konec zápasu. (31:28)
    60
    Musálek za hosty ještě snižuje, vyrovnání už se ale zdá časově nereálné. (31:28)
    60
    Kocich navyšuje náskok střelou nad hlavu brankáře. (31:27)

60
    První přesilovkový útok Kopřivnice nevyužila a teď už to pro domácí vypadá skutečně dobře. (30:27)

59
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček). (30:27)

59
    Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (30:27)
    58
    Kopřivnice se ale ještě nevzdává a Musálek z rychlého protiútoku vstřelil gól k tyči. (30:27)
    58
    Zahradníček si pomohl o podlahu a poslal míč mezi nohama brankáře až do branky. (30:26)

57
    Musálek chtěl vyzrát na vysunutého brankáře přehozením přes hlavu, rána byla ale příliš silná a skončila až za brankou. (29:26)

57
    Ilić dvakrát po sobě úspěšně zasáhl na zemi, teď ale bude čelit sedmimetrovému hodu. (29:26)
    57
    Brno je na koni, opět zvládlo zblokovat střelu a Ratkovský zblízka překonal hostujícího brankáře střelou nad hlavu. (29:26)
    56
    Ilić nejprve skvěle zblokoval střelu nad hlavou a poté Martin Kocich střeĺou do rohu opět uklidnil Brno. (28:26)
    55
    Kocich vrací Brno do vedení trefou doprostřed branky. (27:26)
    54
    Z podobné pozice vyrovnává Střelec, ten ovšem přehodil brankáře nad hlavou. (26:26)
    54
    Erbes z minimálního úhlu skóroval ke vzdálenější tyči dolů. (26:25)
    53
    Je vyrovnáno, Lefan dokázal ještě v pádu poslat míč pod levou rukou brankáře. (25:25)