Královo Pole – Zubří 32:29 (kon.) | Dukla – Tatran Prešov 28:33 (kon.) | Frýdek-M. – Hranice 39:26 (kon.)
Plzeň – Jičín 34:22 (kon.)
SKKP Handball Brno
32:29 (20:14)
HC ROBE Zubří
Středa 01.02.2023, 17:00 • STAREZ Aréna Vodova (malá hala) • Chance Extraliga mužů • 19. kolo

SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří 32:29 (20:14)
    Nejvíce branek: Kocich 11/4, Sekulić 6, Zahradníček 5 – Mořkovský 9, Mičkal 7/3, Třeštík 4. Rozhodčí: Šlezingr David, Špunar Jiří. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/3. Vyloučení: 3:6. ČK: Kukulovski (BNO). (19:07:09)

Dnešní zápas nabídl nezaujatému fanouškovi mnoho pěkných šancí, technické finesy a celkem 61 branek. V úvodu zápasu byli Brňané na hřišti lepším celkem a dostali se několika slepeným brankami do zaslouženého poločasové vedení v poměru 20:14. Kéniku se jej během druhého poločasu udržet a tři body zůstaly, nutno říci, zcela zaslouženě doma. Velkou zásluhu na tom měl Martin Kocich, který v utkání vstřelil 11 branek. Na druhé straně byl nejpilnějším střelcem devítibrankový Lukáš Mořkovský.

Konec zápasu. (32:29)

60
    Kénik je na míči a nemá vůbec žádný důvod někam spěchat. (32:29)
    60
    Lukáš Mořkovský dostal hosty na tříbrankový rozdíl. Jenže ví, že času je hodně málo. (32:29)
    59
    Martin Kocich ukončil svou šestou brankou v zápase naděje Zubří. (32:28)
    58
    Tomáš Mičkal sedmičku proměnil a dostal ROBE na tříbrankový rozdíl. (31:28)

58
    Robe bude zahrávat sedmimetrový hod! (31:27)

58
    Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří. (31:27)
    58
    Jan Zahradníček dostal Kénik do čtyřbankového vedení a hala mu aplauduje. (31:27)
    57
    Marek Třeštík sice ztrestal střeleckou minelu domácích, ježe čas pro ROBE tiká 190 vteřin před koncem zápasu už hodně rychle. (30:27)
    55
    Šimon Erbes skŕoval necelých pět minut před koncem zápasu. Zubří už do bude mít velice těžké. (30:26)

Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří. (29:26)

54
    Oba celky své šance nevyužily, hosté si berou oddechový čas. (29:26)
    53
    Dušan Živanov to vzal na sebe a Kénik si bere tříbrankový náskok rychle zpátky. (29:26)
    52
    Tomáš Mičkal skóroval v přesilovce Zubří, ROBE se dostalo na rozdíl dvou branek. (28:26)

52
    Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (28:25)

51
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich). (28:25)
    51
    Pavel Bajer skóroval ve vlastním oslabení. Navíc se domácí provinili faulem Kocicha. (28:25)