Vyškov – Val. Meziříčí 3:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Opava 7:4 (kon.)
Písek – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Příbram – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Znojmo – Kopřivnice 3:4 (po pr.)
Žďár n/S – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | Klatovy – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Chomutov – Děčín 3:2 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Letňany 0:7 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:7 (kon.) | Cheb – Hronov 4:2 (kon.)
Kobra – Vrchlabí 3:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:4 (2:0, 1:2, 0:1 - 0:1)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 19.11.2022, 17:30 • Nevoga aréna • 2. liga skupina Východ • 17. kolo

Z tiché Nevoga arény se loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:51:53)

Znojmo tak utrpělo první porážku v sezóně, ovšem může si za ni především samo. Nejen množstvím nevyužitých šancí, ale především laxností a chybami v obraně, které hosté hbitě využívali a mohou se tak radovat z velice cenného skalpu.

61:13
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, ve vzniklé skrumáži před Grohem se nejrychleji zorientoval ŠIMON PAVLÍK, který rychle dorazil volný puk za ležícího gólmana Znojma.
    Asistence: Michal Velecký.

60:50
    Zatím se hraje ze strany na stranu, ale bez střel.

60:01

Hrát se bude klasicky ve třech proti třem.

Třetí část nabídla jeden gól, když se necelých šest minut před jejím vypršením prosadil hostující tým a vynutil si prodloužení. Ze Znojma tak odjede minimálně s bodem.

60:00

59:59
    Hosté vyrazili ve třech na jednoho, ale už jim nezbyl čas.

58:43
    Znojmo zariskovalo v rozehrávce a do šance se dostal hostující tým, střela jednoho z hráčů však byla sražena.

58:02
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:59
    Ofsajd připravuje Kopřivnici o obrovskou možnost, kdy se dva její hráči dostali do přečíslení.

56:44
    Sklenář a Ficek se do sebe v rohu pustili, vylučovat se ale nebude.

56:44
    Nahození od pravého mantinelu Kubáň snadno chytá.

55:59
    Köver střílel z dobré pozice jen do vyjetého Kubáně, k dorážce se pak už nikdo nedostal.

55:33
    Brodek zakončoval bekhendem z levé strany jen do Groha.

54:54
    Tečovaný puk letí mimo hrací plochu.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 9. Köver (Adámek, Hruška), 12. Svoboda T. (Hruška), 38. Hruška (Köver, Stránský) – 22. Marek (Pindel, Mach), 32. Pindel (Fojtík, Gola), 55. Fojtík (Gola, Pindel), 62. Pavlík (Velecký)

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Žajdlík) – Kloz, Tejnor (A), Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – T. Svoboda (C), O. Svoboda, Špaček, Hruška (A), Havlát, Pigl, Köver, Adámek, Sklenář, Čermák, Šťovíček.
    Trenér: Jiří Beroun

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Ficek, Már, Dluhoš, Bartošák, Bail, Marek, Petrek – Gola, Brodek, Barčák, Mach, Suchý (A), Pavlík, Kleniar, Pindel (A), Velecký, Sluštík (C), Fojtík, Urban.
    Trenér: Ladislav Majkus

Rozhodčí: F. Held – K. Smetková, D. Viskot