0:3 (0:3)
Inter Milán
Úterý 13.09.2022, 13:00 • Stadion TJ Přeštice. • UEFA Youth League • Skupina C

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku úterního odpoledne se s vámi loučím, mějte se fajn. (14:51:49)

Je dobojováno. Plzeň nakonec prohrává s Interem Milán, stejně jako s Barcelonou, 0:3. Utkání rozhodly čtyři minuty v prvním poločase, ve kterých hosté z Itálie vstřelili všechny tři branky. Když pomineme tyhle čtyři minut, tak jsme sledovali vyrovnané utkání, kterému scházely větší šance.

90+4

90+3
    V posledních vteřinách zápasu měl na kopačce čtvrtou branku Interu Valentin Carboni, který vystřelil hezky přes obránce, Viktor Baier ale předvedl parádní zákrok.

90+2
    Stankovič si na půlicí čáře pomohl rukama, Plzeň má jednu z posledních šancí ještě zaútočit.

90+1
    Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví tři minuty.

90
    Filip Červený neměl komu přihrát, tak zvolil rychlý centr do vápna, ten se mu ovšem vůbec nevyvedl.

89
    Alao bojoval na levé straně, avšak proti dvojnásobné přesile to měl hodně těžké.

88
    Alao při snaze vybojovat pro svůj tým míč zasáhl protihráče Interu loktem do obličeje. což neuniklo očím rozhodčího.

87
    Zřejmě největší šanci Viktorie měl na kopačce Alexandr Sojka, který dostal hezkou přihrávku do pokutového území, avšak domácímu hráči rána vůbec nesedla.

86
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Kule, přichází Šustr.

85
    Pelamatti poslal hezký balon do kapsle před brankou, chybělo málo, aby hosté vstřelili čtvrtou branku v zápase.

84
    Střídající Pavel Hašek už si připravil míč ke střele, avšak na poslední chvíli mu do rány skončil jeden z bránicích hráčů Interu.

83
    Střídání v týmu Inter Milán:
    ze hřiště odchází Kamate, přichází Stankovič,
    ze hřiště odchází Bonavita, přichází Di Maggio.

82
    Kule zbytečně naběhl do protihráče, při nedovoleném zákroku se nicméně sám zranil.

81
    ze hřiště odchází Gaczczyk, přichází Lörincz.

81
    Hosté z Itálie rozehráli další rohový kop míč si našel na své hlavě Esposito, avšak svůj pokus poslal nad branku.

80
    Zápas se nám přehoupl do své závěrečné desetiminutovky, dočká se Viktoria alespoň čestné branky?