HFK Olomouc – Olomouc B 1:1 (kon.) | Olomouc – Brno 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Čáslav 5:3 (kon.) | Slovácko – Trenčín 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Senica – Ostrava 1:2 (kon.) | Vaslui – Liberec 0:1 (kon.)
Trnava – Jihlava 2:2 (kon.) | Žilina – Bílsko-Bělá 1:2 (kon.) | St. Pölten – Sparta 0:0 (kon.)
Ružomberok – Podbrezová 0:0 (kon.) | Rapid – Sparta 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:2 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
sk Sobota 07.07.2012, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Přípravný zápas

Spartak polčasové vedenie neudržal, Jihlava v druhom polčase ukázala svoju kvalitu. Pre Spartak to bolo posledné stretnutie pred štartom novej sezóny. V sobotu 14.7. Spartak v prvom kole privíta doma mužstvo z Košíc.
    Ďakujem za pozornosť. (20:47:36)

90
    Akcia po osi Kosak Kučera a lopta tesne minula bránu Filipka.

86
    Karhan faulovaný v strede ihriska. Priamy kop kope sám faulovaný hráč.

82
    Spartak striedal. Vyskočil prišiel namiesto Schranza.

81
    Jihlava dala gól! Rýchla odpoveď! TOMÁŠ SEDLÁČEK skóroval z priameho kopu. Lopta prekvapila všetkých a skončila v sieti Filipka.

80
    Trnava dala gól!
    Po nenápadnom centri z ľavej strany sa hlavou presadil MARTIN MIKOVIČ. Jeho hlavička bola pekne umiestnená pod brvno.

79
    Dvaja hráči Jihlavy išli do prečíslenia, akciu si pokazili navzájom.

78
    Ivan Schranz bol krátko ošetrovaný, hra pokračuje na polovici hostí.

76
    Nuda v Trnave, tak by sa dalo opísať aktuálne dianie na ihrisku.

75
    Jihlava strieda. Da Silva za Oberta.

73
    Zmena v obrane domácich. Gross je nahradený Djibym Ba.

71
    Priamy kop pre Jihlavu. Horšie kopnúť sa to snáď ani nedalo. Priam nahrávka k najbližšiemu súperovi.

67
    Habánek si s Karhanom vymenili loptu, center na Mikoviča, jeho strela končí na tribúne, avšak po zásahu Hanuša. Prvý roh Trnava nevyužila, druhý sa skončil bombou Habánka asi z 30 tich metrov. Opäť vedľa.

66
    Za filmovanie vo vápne vidí žltú kartu Tomáš Sedláček.

65
    Mikovič už štartoval do úniku, ofsajd celú akciu ukončil. Bicáka treba pochváliť za peknú nahrávku.

63
    Priamy kop Jihlavy zahral práve Kučera, nebezpečnú situáciu domáca obrana vyriešila bez problémov.