Columbus – NY Islanders 5:4 (po pr.) | Buffalo – New Jersey 5:4 (kon.) | Colorado – Arizona 3:1 (kon.)
Philadelphia – Detroit 3:0 (kon.) | Boston – Tampa 2:1 (kon.) | Nashville – Seattle 2:7 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 4:1 (kon.) | Calgary – San Jose 5:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:1 (kon.)
Florida – NY Rangers 3:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 0:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (0:2, 1:0, 0:0) Stav série: 1:4
Berani Zlín
Sobota 25.03.2023, 17:30 • KHNP Aréna • Play-off Chance ligy • Semifinále

Všem děkuji za pozornost u dnešního utkání a u příštího zápasu napočtenou. (20:26:03)

Je tu konec a Zlín slaví postup do finále Chance ligy! Třetí třetina byla pouze o Třebíči, která se snažila vyrovnat, jenže spoustu přesilovek nevyužila, proto také pro ni sezóna končí. V závěru přišel ještě trest pro Ferdu do konce utkání, to ale nic neřešilo. V poslední minutě měli Zlínští dvě příležitosti na definitivní razítko do prázdné branky, ale ani jednou nebyli přesní. Teď budou ještě svěřenci trenéra Říhy napjatě čekat na svého soupeře do letošního finále Chance ligy, neboť Prostějov v sérii se Vsetínem snížil, a tak tato série stále není u konce.

59:27
    Kratochvílův pokus do prázdné klece byl zablokovaný.

58:39
    Dočekalova rána z pravého kruhu minula těsně Hufovu klec.

58:10
    Vodný netrefil branku, pouze minul vzdálenější tyč.

57:53
    Třebíč již hraje z odkrytými zády.

57:31
    Malý vypálil hned po buly, ale tento pokus byla lahůdka pro Hufa.

57:09
    Hejcman unikal sám, ale domácí bek ho ještě stihl rozhodit a vytlačit do rohu kluziště, Třebíč stále živí naděje.