NY Rangers – Carolina 2:3 (kon.) | Washington – Columbus 6:7 (po pr.) | Philadelphia – Florida 6:3 (kon.)
New Jersey – Minnesota 1:2 (po pr.) | Buffalo – Nashville 3:7 (kon.) | Boston – Ottawa 2:1 (kon.)
Montreal – Tampa 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 7:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Seattle 4:5 (po pr.) | Anaheim – Calgary 1:5 (kon.)
Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:2 (0:0, 3:2, 0:0) Stav série: 1:2
VHK ROBE Vsetín
Středa 22.03.2023, 18:00 • ZS Prostějov • Play-off Chance ligy • Semifinále

Prostějov nakonec zvládl klíčový duel a snižuje stav série. Ve třetí třetině se Prostějov postupně snažil ubránit své vedení. Vsetín měl rozhodně více ze hry, nicméně na třetí inkasovanou branku už odpověď nenašel.
    Oba celky se utkají hned zítra, kdy budou mít Valaši další možnost si vypracovat matchball. (20:34:56)

59:59
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
    Tomáš Jáchym – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
    Jan Berger – 2 min., hrubost.

59:59
    Prostějovský hráč zašlápl puk a sekundu před koncem se bude ještě vylučovat.

59:43
    Zakázané uvolnění a ještě nejspíše jedno buly pro Vsetín.

59:28
    Buly vyhrál Prostějov. Malák nevyhodil a puk zachytil Smetana.

59:26
    Něco přes půl minuty a hra je opět přerušena.

59:07
    Venkrbec sice vyhrál buly, ale spíše nabil pro Smetanu a Pavelka rozklekem vyrazil puk!

59:05
    Zakázané uvolnění Prostějova a je tu oddechový čas pro Vsetín!

58:32
    Malák vyhodil puk a Vsetín zahajuje jeden z posledních útoků. Žukov míří na střídačku.

58:06
    Vsetínu se nyní nedaří dostat hru zpět před branku Pavelky.

57:10
    Prostějov se dobrou druhou polovinu třetí třetiny jen brání a v posledních minutách už spíše betonuje své obranné pásmo.

56:53
    Blíží se koncovka zápasu, která bude nejspíše hodně napínavá. Uvidíme, kdy se Valaši odhodlají odvolat Žukova ze svatyně.

55:55
    Ovšem Vsetín se rychle vrátil do svého tlaku a před brankou byl dobře postavený Pavel Klhůfek, který netrefil odkrytý prostor! Tohle bude Vsetín nejspíše mrzet!

55:30
    Prostějov se dostal pod menší tlak, který utlumil Ostřížek, který chytře podržel puk.

53:57
    Česánek se snaží napravit zaváhání ve druhé třetině, kdy měl podíl na jedné inkasované brance. všem jeho střela bez přípravy neměla úspěch.

53:30
    Venkrbec zachytil puk ve středním pásmu a zamířil si to sám do hloubi útočného pásma, kdy byl o puk připraven až v rohu kluziště.

52:54
    Vsetín má snahu, ovšem jejich zakončení jsou poměrně snadná pro Pavelku, který nemá problémy s likvidováním jednotlivých střel.

52:05
    Spíše takové nahození ukryl Pavelka pod svou lapačkou.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 23. Hašek (Ostřížek, Bartko), 26. Venkrbec (Staněk), 35. Jandus (Bartko) – 25. Klhůfek (Holec, Jenáček), 29. Bērziņš (Jonák, Smetana)

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Valenta, Kubeš, Malák, Bartko, Staněk, Pěnčík, Hamšík – V. Burian, Ostřížek, Hašek – Jansa, T. Jáchym (A), Slanina – Illéš, Vlach, Veselý – Maruna, Venkrbec (C), Jandus.
    Trenér: A. Totter

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Vošvrda) – O. Němec, Česánek, Kajínek, Jenáček, Smetana, Voženílek, Hryciow – Jonák, Bērziņš, Rob – Holec, Klhůfek, Půček – Berger, Přikryl, Š. Bláha – Hořanský, Lichanec, Jenyš.
    Trenér: J. Weintritt

Rozhodčí: K. Zavřel, Z. Kubičík – R. Zídek, H. Kráĺ

Diváci: 3 371