Chomutov – Příbram 14:1 (kon.) | Letňany – Vrchlabí 6:4 (kon.) | Znojmo – Val. Meziříčí 7:0 (kon.)
Vyškov – Havířov 5:4 (po pr.)
Hokej Vyškov
5:4 (2:0, 2:0, 0:4 - 1:0) Stav série: 1:0
AZ Havířov
Středa 22.03.2023, 18:00 • Zimní stadion, Vyškov • Play-off 2. ligy • Čtvrtfinále

Konec zápasu. (20:43:12)
    63:27 Matěj KOŘENEK - 5:4

63:27
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Přesilovou hru domácí nakonec využívají a tím také berou první vítězství v této sérii. MATĚJ KOŘENEK zabojoval v předbrankovém prostoru a doklepl puk za záda Štipčáka. Asistence: Tomáš Žižka a Vojtěch Dobiáš.

63:20
    Dobiáš si hledal pozici na levém kruhu, ale hosté ho pomalu a jistě vybruslili.

62:00
    Havířov se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

Vyloučení v týmu AZ Havířov:
    2 min..

60:01

60:00
    58:38 Šimon KRATOCHVÍL - 4:4

58:38
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí prokaučovali čtyřbrankové vedení během deseti minut a necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny je srovnáno. ŠIMON KRATOCHVÍL se dostal ke sraženému puku před levou tyčí a nepřesně trefený kotouč doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Matouš Čmiel.

58:15
    Prudká dělovka sražena obětavým pádem Dobiáše.

58:00
    Běží poslední dvě minuty základní hrací doby a Havířov hraje 4 na 6.

Oddechový čas pro tým AZ Havířov.

57:53
    Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
    Matěj Sebera – 2 min., vysoká hůl.

57:00
    Výškovští nahodili kotouč do útočné třetiny, ale hosté se rychle ujímají puku.

56:53
    Útok Havířové zastavují na modré čárový rozhodčí.

Na útočné modré Vyškova se svíjel v bolestech jeden z domácích hráčů. Je ale v pořádku a po svých odjíždí na střídačku.

Šimon Kratochvíl – 2 min., podrážení.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 1. Studený (Vašíček), 6. Snášel (Komínek, Weintritt), 27. Snášel (Komínek), 39. Vašíček (TS), 64. Kořenek (Žižka, Dobiáš) – 48. Haas (Zdeněk, Tvrdý), 50. Apolenář (Haas, Dudáš), 51. Čmiel (Apolenář), 59. Kratochvíl (Čmiel)

Hokej Vyškov: Šarman (Lambert) – Hohl, Studený, Holemý, Mikulík, Vosátko, Hefka, Žižka (C) – Kořenek, Snášel, Vašíček, Janeček, Tomajko, Lekeš, Komínek, Popelka, Dobiáš, Weintritt, Sebera.
    Trenér: Michal Konečný

AZ Havířov: Štipčák (Šindelka) – Kolarz (C), Ščurek, Kunc, Mrowiec, Hudec, Kuboš, Dudáš – Kratochvil, Spratek, Tvrdý, Zdeněk, Pastor, Apolenář, Middleton, Pawliczek, Čmiel,Pavlík, Mrva, Haas.
    Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Skopal, Čuňočka – Mikšík, Kučera