Winnipeg – Calgary 1:3 (kon.) | NY Rangers – Tampa 6:3 (kon.) | Anaheim – Edmonton 1:3 (kon.)
nezobrazovat
HC Motor České Budějovice
5:2 (0:0, 2:1, 3:1)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 06.04.2023, 16:15 • České Budějovice, Budvar aréna • Liga juniorů

58:43
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PITEL.

53:03
    Přerov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je RADIM HRADIL. Asistence: Ludvík Lysoněk a David Buršík.

51:02
    Střídání v týmu HC Motor České Budějovice:
    ze hřiště odchází Petr Žurek, přichází Martin Vojtek.

51:02
    Autorem branky je DAVID PUTZ. Asistence: Alexandr Remeš.

49:08
    Autorem branky je PETR PLACEK. Asistence: Adam Sochor.

Technické problémy jsou stále v řešení. Omlouváme se za vzniklé potíže.

40:01

Ve druhé třetině jsme měli technické problémy, za které se Vám omlouváme. Co se týče vývoje samotného zápasu, viděli jsme tři branky. Nejdříve se dostali do vedení hosté, domácí poté dvěma góly otočili stav a vedou po dvou periodách 2:1. Třetí třetina začne přibližně v 17:58.

40:00

Technické problémy trvají. Bohužel se nám nedaří propsat výsledek. Aktuálně Jihočeši vedou 2:1.

38:56
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice:
    Hail – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    Hradil – 2 min., hrubost.

38:42
    České Budějovice právě vstřelily branku! Motor jde do vedení! Přerovští si před bránou nestihli pohlídat RICHARDA PITELA, který střelou mezi nohy posílá Jihočechy do vedení. Asistence: Adam Sochor.

36:51
    Hostující hráči se vydali do útoku, ale proběhla mezi nimi nepřesná komunikace, což znamená, že se píská postavení mimo hru.

34:24
    Jan Vavřík – 2 min., vysoká hůl.

30:56
    Filip Petrásek – 2 min., hrubost.

Jan Hanák – 2 min., hrubost.

33:29
    Autorem branky je DRANČÁK. Asistence: Remeš.

Omlouváme se za problémy v chronologii napsaných příspěvků. Problém řešíme. Děkujeme za pochopení.

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 34. Drančák (Remeš), 39. Pitel (Sochor), 50. Placek (Sochor), 52. Putz (Remeš), 59. Pitel – 24. Štíbr (Svoboda, Holík), 54. Hradil (Lysoněk, Buršík)

HC Motor České Budějovice: M. Kalista (Š. Maleček) — J. Lukáš, M. Hail, M. Gajdolín, M. Willmann, T. Březina, A. Gřegořek, P. Placek — A. Remeš, D. Hála, D. Putz, A. Sochor, M. Kříž, D. Kotous, F. Petrásek, R. Pitel, A. Šimon, J. Vavřík, Š. Hoch, S. Drančák
    Trenér: Karel Herr

HC ZUBR Přerov: P. Žurek (M. Vojtek) — V. Brázda, J. Pekr, J. Billa, Š. Nesvadba, M. Koblížek, A. Holík, M. Veselý — M. Štíbr, R. Hradil, T. Kuchta, M. Šilhavý, O. Kolařík, L. Lysoněk, P. Svoboda, P. Hyža, M. Halík, P. Švejda, D. Buršík, J. Hanák
    Trenér: Pavel Neuman

Rozhodčí: Martin Šperl, Tomáš Hacaperka — Filip Sýkora, Maxmilián Hošťálek