Slovácko – Olomouc 2:2 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha
2:1 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 20.05.2023, 18:00 • Fortuna Arena, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA - Skupina o titul • 3. kolo

Z Edenu se s vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu. Děkuji za pozornost a na počtenou zase někdy příště. (20:04:06)

Utkání je za námi. Slavia ho nakonec zvládla a bere všechny tři body za výhru 2:1. Západočeši srovnali zásluhou Durosinmiho, který se trefil k levé tyči v 56. minutě. Slavia ale znovu skórovala, když se parádní ranou do šibenice v 69. minutě prosadil Jurečka svou druhou trefou v zápase. Plzeň si ve druhé půli nějaké šance vytvořila, ale ve finále jich moc nebylo, a tak si z Edenu neodváží žádný bod. Naopak Slavia stále ztrácí na Spartu 5 bodů a o titulu stále ještě není rozhodnuto.

90+5

90+4
    Kopicova rána zpoza vápna mířila jen doprostřed branky, kde byl nachystaný Kolář, jenž míč lapil do svých rukavic.

90+1
    Havlův centr do pokutového území se k nikomu z jeho spoluhráčů nedostal, ovšem Viktoria je stále u míče.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

90
    Vydra dostal dobrou nahrávku v pokutovém území, jenže jeho pokus nebyl vůbec přesný a Kolář si připisuje pohodlný zákrok.

89
    Staněk vyběhl daleko z branky za balonem a výkopem ho posílá vpřed.

88
    Na zemi se po faulu ocitl Provod a rozhodčí Zelinka svým hvizdem přerušuje hru.

86
    Jirka chtěl zpoza vápna vypálit, ale trefil jenom stojícího Juráska.

85
    Jurásek byl faulován a rozehrávat tak budou sešívaní.

84
    Slavia zahrávala roh, ale Ševčíkův centr vyboxoval do bezpečí brankář Staněk.

84
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň (Radim Řezník).

Dnešní utkání sleduje 15 486 diváků.

83
    Ousou raději na jisto posílá míč k brankáři Kolářovi.

81
    Jenže k jeho centru se k nikdo z jeho spoluhráčů nedostal a k míči se dostala Viktoria.

80
    Provod byl faulován a Slavia bude rozehrávat přímý kop. Jeho rozehrávku obstará Jurásek.