Vítkovice – Přerov 4:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Liberec – Sparta 6:5 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 7:2 (kon.) | Poruba – Třinec 2:5 (kon.) | Zlín – Olomouc 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Tábor 6:3 (kon.) | K. Vary – Plzeň 4:3 (po pr.) | Slavia – HC Litvínov 5:0 (kon.)
Č. Budějovice – Kladno 6:0 (kon.)
HC Motor České Budějovice
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 21.09.2023, 18:00 • Budvar aréna, České Budějovice • Extraliga dorostu • Skupina A

Ode mě to bude pro dnešek všechno a uvidíme se u dalšího onlinu. (20:00:06)

Je dobojováno! Motor přidal další dvě branky i ve třetí periodě, když se na začátku třetiny prosadil Tomáš Přibyl a dvě minuty před koncem uzavřel gólový účet zápasu povedenou ranou Filip Kinter. Banes Motor tak poráží kladenské Rytíře jednoznačně 6:0 a připisuje si druhé vítězství v sezoně. Naopak Kladno bude nadále čekat na první vítězný zářez.

59:45
    Zápas se už dohraje v útočném pásmu domácího Motoru.

59:25
    Jeden z posledních útoku Kladna zastavuje pohotově Kinter.

58:54
    Kladenští se snaží symbolicky připravit Jelínka o čisté konto. Domácí ale odolávají a vyhazují kotouč.

58:30
    Další pokus hostujících Rytířů. Hned po vhazování vypálil Raulič, jehož pokus opět kryje brankář Jelínek.

58:24
    Aktivní Pěch vyslal na Jelínka už několikátý pokus v zápase. Brankář Motoru ale pokračuje dál s čistým kontem.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:30 Filip KINTER - 6:0

57:30
    České Budějovice právě vstřelily branku! Demolice pokračuje! Kladenské ztráty puku využil Sebastian Pánek, který puk předložil Filipu Kinterovi a na jeho bombu pod víko neměl brankář Voráček nárok. Asistence: Sebastian Pánek.

56:19
    Valuš přichází o puk v obranném pásmu a Motor může tak opět ohrozit Voráčka.

55:12
    Domácí jsou v plném počtu.

55:05
    Kladno se pokusilo o závěrečný tlak, ale špatná přihrávka nutí Rytíře opustit útočné pásmo.

54:15
    Jeden z kladenských útočníku při zpracování padá a Muška v poklidu vyhazuje puk přes všechny čáry.

53:45
    Kotouč ale získává pro domácí Lev, který šetří cenné vteřiny.

53:20
    Kladno začíná svojí přesilovku kombinací v útočném pásmu.

53:12
    Vyloučení v týmu Banes Motor České Budějovice:
    Tobby Hřebejk – 2 min., nedovolené bránění.

53:00
    Už delší dobu se nám hraje bez přerušení hry, což je pro tento zápas velmi typické od prvních minut.

Václav Plachta

Branky a nahrávky: 3. S. Pánek (J. Novotný, Kinter), 3. T. Přibyl, 23. Hřebejk (Lev, Nedorost), 30. N. Mařík (Muška), 44. T. Přibyl (Lev), 58. Kinter (S. Pánek)

HC Motor České Budějovice: Jelínek (J. Hájek) – J. Šrámek, Nedorost, J. Jaroš, M. Schmied, D. Matějka, Smejkal, Dušák – Hečko, N. Mařík (A), Lev (C) – Kinter, J. Novotný, S. Pánek – Muška, T. Přibyl, Hřebejk – V. Svoboda.
    Trenér: David Vrbata

Rytíři Kladno: Voráček (D. Šrámek) – Borkovec, Dörfl, Krása (A), Müller, Štefík, Háž, Raulič – Pěch, Pytlík (C), D. Beran (A) – Valuš, B. Novák, Rambousek – Topol, Kulich, T. Kozák – V. Trojna.
    Trenér: Radek Hlavatý

Rozhodčí: Trnka – Jindra, Rubáš