Přerov – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Olomouc – Jihlava 0:8 (kon.) | Mountfield HK – Poruba 3:2 (kon.)
Tábor – Kladno 5:4 (kon.) | Třinec – Zlín 5:0 (kon.) | Plzeň – Slavia 3:4 (kon.)
Sparta – K. Vary 1:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:0 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 4:0 (kon.)
HC Litvínov – Č. Budějovice 4:5 (kon.)
HC Litvínov
4:5 (1:1, 3:2, 0:2)
HC Motor České Budějovice
Sobota 23.09.2023, 17:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Extraliga dorostu • Skupina A

Máme za sebou hektické klání, které lépe vyznělo pro Motor. Ačkoliv oba týmy hrály na podobné úrovni, vyhrát může jen jeden. My Vám děkujeme, že jste sledovali přenos právě u nás a někdy příště počtenou. (19:22:13)

60:00
    Konec utkání.

59:59
    Poslední vteřiny základní hrací doby pařili jednoznačně Litvínovu, který ale branku vstřelit nedokázal

58:52
    Mařík teď doslova naservíroval Nedorostovi gól Motoru, ten ale z přečíslení jen trefuje beton přesouvajícího se brankáře.

57:42
    Tečovaný nához donutil rozhodčího rozpažit, Motor je v útočném pásmu.

57:22
    Oddechový čas pro tým HC Litvínov.

56:00
    Místo soustavného tlaku se týmy raději kloní k rychlý krosovým náhlém na útočící modré, beci si je ale zatím krejí.

54:35
    Blížíme se již k závěrečným minutám zápasu, který je stále herně vyrovnaný, můžeme očekávat, že týmy, a především prohrávající Litvínov, budou hnát svou ofenzivu více dopředu, tak aby již nedošlo k případnému prodloužení.

52:49
    Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

51:12
    Litvínov operuje ve svém útočném pásmu, recept na branku hostů ne a ne nalézt.

50:07
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice:
    Martin Hečko – 2 min., držení.

47:05
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    Jakub Petružálek – 2 min., nesportovní chování.
    47:05 Martin HEČKO - 4:5

47:05
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tomáš Přibyl natáhl na sebe litvínovského obránce, poté vyslal tvrdou ránu na pravý beton brankáře, který pouze zvládl vyrazit na osamoceného MARTINA HEČKA, který s přehledem uklidil kotouč a poslal Motor do vedení. Asistence: Tomáš Přibyl, Jakub Lev.

Lukáš Muška teď zahodil obrovskou příležitost, kdy nedokázal zpracovat neposlušný kotouč a zakončit do odkryté klece.

45:42

44:58
    Nepřesná souhra teď vyhnala Vervu z útočného pásma, přesilovku začíná znovu ze své třetiny

43:42
    Martin Hečko – 2 min., faul kolenem.
    42:47 Jiří NOVOTNÝ - 4:4

zimi_3

Branky a nahrávky: 17. D. Sedláček, 25. M. Peroutka (Winkelhöfer, Břenda), 26. Trefný (M. Peroutka, D. Sedláček), 29. L. Dostál (Petružálek, Kurnat) – 9. Lev (Nedorost, N. Mařík), 29. N. Mařík (T. Přibyl), 38. S. Pánek (J. Novotný, J. Jaroš), 43. J. Novotný (V. Svoboda), 48. Hečko (T. Přibyl, Lev)

HC Litvínov: Udržal (Trejbal) – Břenda, Babka, Uhlík, Winkelhöfer (C), Žák, Bozseník – L. Dostál, M. Peroutka, Raichl (A) – Koky (A), Trefný, D. Sedláček – Vondráček, Bednařík, Petružálek – Kurnat, D. Pospíšil I.
    Trenér: Robert Kaše

HC Motor České Budějovice: Jelínek (26. J. Hájek) – J. Šrámek, Nedorost, J. Jaroš, M. Schmied, D. Matějka, Smejkal, Muška – Hečko, T. Přibyl, Lev – Kinter, J. Novotný, S. Pánek – N. Mařík, Hřebejk, V. Svoboda.
    Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Folk – Janíček, Bertlík