Jihlava – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Plzeň 6:3 (kon.) | Pardubice – Přerov 8:2 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 2:8 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:4 (1:2 po s.n.) | Slavia – Sparta 2:1 (po pr.)
Liberec – Tábor 1:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Poruba – Vítkovice 4:0 (kon.)
K. Vary – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
6:3 (1:0, 2:3, 3:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 28.09.2023, 13:00 • Budvar aréna, České Budějovice • Extraliga dorostu • Skupina A

Utkání extraligy dorostu mezi českobudějovickým Motorem a Plzní je minulostí. Domácí v něm zvítězili 6:3, ač do posledního dějství vstupovali za nerozhodného stavu 3:3. V závěrečných dvaceti minutách se Jihočeši vcelku rychle ujali vedení, které už nepustili. Pro tento zápas je to vše a u extraligy juniorů mezi Motorem a Karlovými Vary se na vás budu těšit. Na viděnou. (15:09:37)

59:27 Jakub LEV - 6:3

59:27
    České Budějovice právě vstřelily branku! Další branku do prázdné brány zařídil JAKUB LEV. Asistence: Tomáš Přibyl a Tobby Hřebejk.
    58:26 Danny BARNA - 5:3

58:26
    České Budějovice právě vstřelily branku! Budějovice dnešní zápas nejspíše už nepustí. Do opuštěné klece se trefuje DANNY BARNA. Asistence: Jakub Hanzák a Josef Šrámek.

57:39
    Hosté jsou v šesti!

57:01
    Oddechový čas pro Plzeň!

57:01
    Lev si skvěle lehl do střely svého protihráče, která dolétla až do ochranné sítě.

56:23
    Že by se v posledních minutách koukalo na nějaký útočný hokej, to se říci nedá.

54:14
    Po vyloučeních za stejný prohřešek se tedy hraje v plném počtu na obou stranách. Domácí nyní mířili do útoku, ale do ničeho vážnějšího se nepustili.

53:30
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice:
    Tobby Hřebejk – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Jiří Kamas – 2 min., hrubost.

53:17
    Budějovičtí se drali do útoku a situaci před Šátavou museli klidnit Plzeňští.

52:23
    Nyní je aktivnějším týmem hostující Plzeň.

50:48
    České Budějovice i Plzeň v posledních minutách celkem hravě prochází středním pásmem a obrana tak musí zasahovat proti nájezdům svých protihráčům do vlastní třetiny.

49:41
    Znovu lapačka. Tentokráte se Hájek znovu úspěšně vyznamenal.

47:57
    Agilnost nyní předvádí Plzeň. Při své přesilovce neustále ostřeluje českobudějovického gólmana.

47:01
    Pokus Klatovského zákrokem lapačkou zneškodnil Hájek.

45:57
    Josef Šrámek – 2 min., hákování.

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 8. Hanzák (Hřebejk, N. Mařík), 35. T. Přibyl (J. Šrámek, Hřebejk), 36. Barna (Hanzák), 44. T. Přibyl (Lev, Smejkal), 59. Barna (Hanzák, J. Šrámek), 60. Lev (T. Přibyl, Hřebejk) – 29. Slováček (Bělík, M. Mašek), 37. Fodor (Maxa, Tománek), 40. Fehér (Ja. Matějka, M. Černý)

HC Motor České Budějovice: J. Hájek (Jelínek) – J. Šrámek, Nedorost, J. Jaroš, M. Schmied, D. Matějka, Smejkal, Muška – Lev (C), T. Přibyl, Barna – S. Pánek, J. Novotný, Kinter – Hřebejk, N. Mařík (A), Hanzák – V. Svoboda.
    Trenér: David Vrbata

HC Škoda Plzeň: Šátava (Poustka) – Ja. Matějka, Kamas, Šulan, Reisnecker, M. Mašek, M. Černý (C) – Slačík, Úbl, Klatovský (A) – Fodor, Maxa, Tománek – Slováček, Bělík (A), Fehér – Chasák, Křepel.
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Jílek – Rubáš, Tuháček