Kladno – Sparta 2:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 3:5 (kon.)
HC Litvínov – Plzeň 5:4 (kon.) | Poruba – Přerov 4:3 (3:1 po s.n.) | Olomouc – Třinec 4:6 (kon.)
K. Vary – Tábor 3:2 (po pr.) | Slavia – Liberec 2:3 (2:3 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 16.12.2023, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina A

Konec zápasu. (19:00:51)
    63:09 Petr TOMEK - 3:2

63:09
    4/5
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Je dobojováno! Domácí hráli v oslabení, ale přesto vyhrávají. PETR TOMEK převzal puk ve středním pásmu, našlápl a dostal se až před Spálenku, kterého suverénně prostřelil! Asistence: Michal Kváš.
    Kadoun O., Tomek P., Kváš M., Bednář O.
    Spálenka A., Mohyla Rob., Pufr A., Pánek S., Suchan A.

62:15
    Hlavín netrefil dobře ránu na pravém kruhu, domácí se následně osvobozují.

61:46
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Pavel Kůrka – 2 min., držení.

61:35
    Po úvodním oťukávání si první zásah nastavení připisuje Kadoun. Nyní už se bude hrát klasicky ve třech na obou stranách.

60:09

60:01

Šedesát minut o vítězi utkání nerozhodlo a Tábor odveze z Karlových Varů minimálně jeden hodně cenný bod. Za chvíli budeme pokračovat prodloužením.

60:00

59:45
    Domácí měli velký tlak, ale puk za Spálenku nedostali.

58:56

58:50
    Pufr přejel modrou a vypálil, Kadoun vyráží betony.

58:09
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
    Sebastian Pánek – 2 min., vysoká hůl.

57:28
    Hosté po založení přesilovky získali přečíslení tří proti dvěma, po Mohylově nahrávce na střed pálil Bušta, trefil jen Kadouna.

56:56
    Marko Michalov – 2 min., držení.

55:54
    Velká šance pro domácí, jenže Tomek v brejku sám proti Spálenkovi neuspěl!

53:30
    Domácí ztratili puk v útočném pásmu a hosté otočili hru. Situaci dva na dva zakončoval Slabý, mířil ale vysoko nad.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 5. Kůrka (Tomek, V. Blažek), 40. Kubík (L. Slavík), 64. Tomek (Kváš) – 12. Slabý (Hlavín, Pufr), 43. Suchan (V. Svoboda)

HC Energie Karlovy Vary: Kadoun (Kašpar) – F. Čermák, Kubík, Magner, Kůrka, Horáček, Bednář – Kváš, Wardas, L. Slavík – Michalov, Šedivec, Vaníček – Habla, Tomek (C), V. Blažek.
    HC Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – J. Šťastný, Pufr (A), Céza, Bačo, Rob. Mohyla, V. Mašek, Špaček – Bušta, Suchan, Hlavín (A) – S. Pánek (C), Kostka, V. Svoboda – Šustík, Podzimek, Slabý.