Vítkovice – Olomouc 5:1 (kon.) | Liberec – Kladno 5:1 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 7:1 (kon.)
Zlín – Přerov 3:2 (kon.) | Slavia – Tábor 6:5 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 2:3 (0:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – HC Litvínov 5:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:1 (1:0, 3:0, 3:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 12.10.2023, 17:30 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • Skupina B

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. (19:26:42)

Zápas je u konce! Kometa sice dokázala snížit, ale tři branky Dynama v závěrečné třetině znamenají plný počet bodů pro domácí celek.

59:10
    Chaika to zkusil zpoza branky k tyči, kde ale byl připravený Tuláček, který puk vytěsnil betonem.

58:36
    Perfektní zákrok Veselého, kterému se nepodařilo zastavit útočícího hráče, ale následný skok do střely zamezil ve skórování.

57:31
    Rumlova střela od modré končí v chumlu hráčů před brankou.

54:39
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Viktor Král – 2 min., nesportovní chování, odpyká Matěj Stibůrek.

54:39
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Sedmá branka pro Dynamo! Tentokrát Vít Macek našel před brankou MATĚJE NOVÁKA, který vyslal střelu z prostoru mezikruží, kterou Král nejdříve zachytil, ale kotouč mu z ramene spadl přímo do branky.
    Asistence: Vít Macek a David Krčál.

54:13
    Vápeník s Novákem se dostali do situace dva na jednoho, avšak přihrávka prvního jmenovaného neprošla až k Novákovi.

53:23
    Bekhendové zakončené od Macka nebylo pro Krále problémem.

51:05
    Dobrý pokus Krčála, jenž se dostal do útočné třetiny a následně se zpětnou přihrávkou snažil najít najíždějícího si spoluhráče, který ale nedokázal zachytit jeho přihrávku.

50:11
    Zápas probíhá ve vysokém tempu, avšak příliš mnoho šancí v posledních minutách nevidíme.

47:54
    Pokus Pavla Tvrdíka zpoza branky neměl úspěch.

46:21
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa snižuje! Rychlý protiútok rozjel Brabenec, který na levé straně našel volného FILIPA ŠEBELU, jehož zakončení do odkryté branky znamená snížení.
    Asistence: Jan Brabenec.

45:04
    Dynamo nepřestává v tlaku! Martin Mikeska naservíroval kotouč pro najíždějícího si VÁCLAVA JOSKU, který rozvlnil brněnskou síť.
    Asistence: Martin Mikeska a Michal Jansa.

44:25
    Dynamo opět využívá přesilovou hru! Lempachova střela byla zastavena v předbrankovém prostoru, kde opět skvělý přehled ukázal MARTIN MIKESKA, jenž poslal kotouč za záda Krále.
    Asistence: Štěpán Lempach a Filip Křečan.

44:04
    Vápeníkův pokus končí na zadním mantinelu.

43:16
    Dominik Hamák – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

42:32
    Dobrou přihrávku před branku dostal Krčál, který i v pádu dokázal zakončit, ale jeho pokus minul branku Komety.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 7. Úlehla (Lempach, Křečan), 24. Krčál (V. Macek, Křečan), 29. V. Macek (M. Novák, Krčál), 40. Vápeník (Krčál, V. Macek), 45. Mikeska (Lempach, Křečan), 46. Joska (Mikeska, Jansa), 55. M. Novák (V. Macek, Krčál) – 47. Šebela (Brabenec)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (D. Valášek) – Vápeník, Ruml, Řehořek, Křečan, D. Jaroš, Jansa – Krčál, M. Novák, V. Macek – V. Tvrdík, Úlehla, Lempach – P. Tvrdík, Mikeska, Joska – Kafka.
    Trenér: Vojtěch Faltys

HC Kometa Brno: V. Král (J. Váňa) – Vyhlídal, Bína, M. Mátl, Panasenko, J. Veselý, Polák – Štulo, Kubín, Hamák – Kerbler, Brabenec, Šebela – Kukleta, Stibůrek, Šulla – Čajka, Prchal.
    Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Vepřovský – Hnilička, Topolský.