Č. Budějovice – Sparta 4:3 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 3:2 (po pr.)
Mountfield HK
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 21.11.2023, 17:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu • Skupina B

To už je ode mě pro toto klání všechno, příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou! (19:43:45)

V prodloužení se dlouho žádná výraznější příležitost nezrodila, a tak duel ukončila až individuální akce Štěpána Černého. Relativně vyrovnané východočeské derby tedy ovládl Mountfield 3:2 po prodloužení a zapisuje třetí výhru v řadě.

61:47
    4/4
    Hradec právě vstřelil branku!
    To se ale záhy mění, Lvi berou bonusový bod! ŠTĚPÁN ČERNÝ vjel do pásma, přebruslil všechny soupeře, dostal se až před Davida Veřmiřovského a povedeně zakončil bekhendem do proti pohybu brankáře hostí. Bez asistence.
    Černý Š., Vondruška J., Frolík F., Záruba M.
    Veřmiřovský D., Joska V., Tvrdík P., Křečan F.

61:33
    Zatím jsme výraznější příležitost neviděli.

61:09
    Pro změnu Hradec v držení touše.

60:06
    Pardubice na kotouči.

60:01

Ve třetím dějství byli aktivnější hosté a odměnou jim bylo vyrovnání, když David Krčál zakončil povedenou sólo akci nechytatelně pod víko, východočeské derby tak jde do prodloužení. Kdo urve bod na víc?

Nastavení započne cca v 19:33.

60:00

59:57
    Tomáš Rolinek v samotném závěru vypálil hodně nebezpečně – vyslal skrytý projektil od mantinelu. Marek Záruba jej vyrazil, půjde se do prodloužení.

59:37
    Po chybě v domácí rozehrávce se hosté hnali do přečíslení dva na jednoho, žabička však přesná nebyla.

59:13
    Protiútok klubu v červeném zastavuje ofsajd.

58:22
    Hra se přelévá nahoru dolů.

56:39
    6/6
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice vyrovnávají po hezké individuální akci! Nejproduktivnější hráč týmu DAVID KRČÁL si stahovačkou prohodil defenzivní duo soupeře, vyrazil sám na kasu Hradce a nekompromisně zavěsil pod víko – Záruba zůstal bez šance. Asistence: Jiří Řehořek.
    Krčál D., Řehořek J., Jaroš D., Korec L., Vápeník T., Veřmiřovský D.
    Záruba M., Vítek T., Hendrych P., Vencl R., Pánek J., Frolík F.

55:58

55:19
    Strážce domácího brankoviště kryje kotouč, následuje buly.

Šimon Zemánek

Branky a nahrávky: 27. Vondruška (Š. Černý, Studnický), 35. Vondruška (Šedivý), 62. Š. Černý – 16. V. Tvrdík (Korec, Lempach), 57. Krčál (Řehořek)

Mountfield HK: Záruba (V. Petřík) – Janeček, Vencl, Studnický, Š. Černý, J. Pánek, D. Pavlík – T. Vítek (C), Frolík, Hendrych (A) – Klíma, Páleník, Vondruška – Šichan, Koklar, Šedivý.
    Trenér: Jiří Janoušek ml.

HC Dynamo Pardubice: Veřmiřovský (D. Valášek) – Ruml, Vápeník (A), Křečan, Řehořek, Jansa, D. Jaroš – Lempach, Rolinek (C), Krčál – Mikeska, Korec (A), V. Tvrdík – Joska, M. Novák, P. Tvrdík – Šimonek.
    Trenér: Vojtěch Faltys

Rozhodčí: Micka – Roischel, Gregar