Poruba – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Zlín – Jihlava 2:1 (po pr.) | Mountfield HK – Přerov 3:0 (kon.)
Sparta – Tábor 12:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:5 (kon.) | Pardubice – Olomouc 5:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 0:5 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 6:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
HC Olomouc
Sobota 25.11.2023, 16:45 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • Skupina B

To je ode mě vše, přeji hezký večer. (18:46:42)

Dorost Dynama ve třetí třetině pojistil své vítězství dalšími dvěma brankami. V 53. minutě se podruhé v zápase trefil Joska a dvě minuty nato určil konečný výsledek gól Korce. Čisté konto udržel brankář David Veřmiřovský.

59:57
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Václav Joska – 2 min., sekání.

59:57
    Za pardubickým gólmanem zazvonila tyč!

59:30
    Kohouti dohrávají nevydařené utkání v přesilovce, ale na Veřmiřovského si zatím nepřišli.

58:36
    Teodor Vápeník – 2 min., hákování.

58:35
    Veřmiřovský drží čisté konto i po nepřehledné situaci před jeho brankovištěm, kdy hosté asi třikrát byli blízko ke gólovému úderu.

58:05
    Novák se neprotlačil k zakončení, tentokrát olomoucká obrana zafungovala bezchybně.

57:10
    Řehořek nepřevzal správně Křečanův pas a z tohoto ataku Pardubic nic nebude.

56:42
    Olomouc na alespoň kosmetickou úpravu skóre nedosáhne ani teď. Na vině je odpískané postavení mimo hru.

56:04
    Lempachova střela zblokována, Pardubice však pokračují v útoku.

54:44
    6/5
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Z reproduktorů v aréně zní "ne, pětku ne", protože Dynamo využilo další přesilovku. Pohotovým zakončením se v tomto případě prosadil po Joskově asistenci LUKÁŠ KOREC. Asistence: Václav Joska, Martin Mikeska.
    Korec L., Joska V., Mikeska M., Veřmiřovský D., Řehořek J., Křečan F.
    Žbánek S., Holéczy P., Hubáček T., Navrátil T., Sekanina T.

54:15
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    Roman Přidal – 2 min., krosček.

53:54
    Domácí jsou nicméně směrem dopředu aktivní a nutí soupeře neustále bránit.

52:58
    Dynamo teď Hanáky k ničemu nepouští a už bude chtít utkání v poklidu dohrát.

51:37
    6/5
    Pardubice bleskově využívají přesilovku a nedlouho po vhazování zvyšují už na 4:0. Šťastným střelcem je podruhé v zápase VÁCLAV JOSKA. Asistence: Jiří Řehořek, Filip Křečan.
    Joska V., Řehořek J., Křečan F., Veřmiřovský D., Korec L., Mikeska M.
    Žbánek S., Přidal R., Holéczy P., Navrátil T., Sekanina T.

51:24
    Adam Krásny – 2 min., sekání.

51:05
    Kalman udržel nervy na uzdě, když odolal pardubickému napadání, ale kotouč nakonec jen odevzdal soupeři.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 7. Joska (P. Tvrdík, Křečan), 24. V. Tvrdík (Ruml, Rolinek), 31. Rolinek (Vápeník, P. Tvrdík), 52. Joska (Řehořek, Křečan), 55. Korec (Joska, Mikeska)

HC Dynamo Pardubice: Veřmiřovský (Tuláček) – Vápeník (A), Ruml, Řehořek, Křečan, D. Jaroš, Jansa – V. Tvrdík, Rolinek (C), Lempach – P. Tvrdík, Korec (A), Joska – M. Novák, Mikeska, Šimonek.
    HC Olomouc: Žbánek (Barčák) – Přidal (A), Holéczy, Kalman, Vaněk, Hubáček, Holaň – Prokop, Minář (A), Krásny – T. Navrátil (C), Sekanina, Kubát – Brym, Harásek, Bartok – Balog, Koryčanský.