Mountfield HK – Vítkovice 2:3 (0:1 po s.n.) | Tábor – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 4:6 (kon.)
Třinec – Pardubice 2:1 (kon.) | Kladno – Slavia 4:8 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (kon.)
Přerov – Jihlava 6:4 (kon.) | Olomouc – Poruba 1:2 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 30.11.2023, 17:30 • WERK ARENA, Třinec • Extraliga dorostu • Skupina B

Vypadá, že se vše obejde už bez dalších problémů. Proto mi nezbývá nic jiného, než vám popřát z Třince hezký večer. (19:36:57)

Ještě vidíme při podávání rukou na ledě trochu nervozity, rozhodčí celou situaci bedlivě hlídají

Dynamo nakonec odjíždí z Třince s prázdnou. Oceláři ve třetí třetině po většinu času kontrolovali hru, snížení přišlo už příliš pozdě.

59:53
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice.

59:53
    6/6
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tohle už bylo trochu z nouze. V posledních vteřinách vystřelil (spíš nahodil puk) od modré čáry FILIP KŘEČAN. Javorek měl zakrytý výhled a puk skončil za jeho zády.
    Křečan F., Řehořek J., Tvrdík V., Tvrdík P., Mikeska M., Drábek D.
    Marek J., Holub D., Karas A., Morcinek F., Hladoník V., Javorek M.

59:22
    Švančara mohl trefit prázdnou klec, ale jeden z obránců Dynama vyškrábnul puk rukavicí.

59:06
    Nedaří se jim ale pásmo udržet.

58:35
    Teď už jsou hosté v útočném pásmu a se šesti bruslaři na ledě.

58:01
    Už se hrají poslední dvě minuty třetí třetiny. Na puku jsou převážně Oceláři.

56:58
    Veřmiřovský měl teď dvakrát velké štěstí. V prvním případě vůbec neviděl plachtící puk, který šel nakonec vedle. Ve druhém případě už byl překonán, ale domácí netrefili branku.

56:21
    Na druhé straně šli domácí do přečíslení, ale znovu pokazili poslední přihrávku.

56:05
    Pozorný Javorek musel být ve střehu.

55:53
    Už to vypadalo, že se hosté skutečně dostanou do zámku, ale přihrávka rukou je vyhání z útočného pásma.

55:35
    Dvakrát po sobě teď zahráli domácí puk na icing.

55:19
    Dynamo se snaží tlačit dopředu, avšak domácí jim moc prostoru na kombinaci nedávají.

54:18
    Oceláři drželi puk v útočné třetině, ale nepřesnými přihrávkami se z ní sami vyhnali.

53:45
    Domácí jsou v pěti a zase o krok blíž výhře.

53:11
    Hosté už hrají zkrácenou přesilovku, zatím se jim ale žádná kombinace nedaří.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 6. Řehák (Hrček, Karas), 31. Weiss (Holub, Švančara) – 60. Křečan

HC Oceláři Třinec: Javorek (Skácel) – J. Marek, Holub, Byrtus, P. Trnka, Niemczyk, Kaleta – Švančara, Hebar, Weiss – Řehák, Hrček, Blahuta – Karas, Morcinek, Hladoník – Spaskin, Richter.
    Trenér: Malík

HC Dynamo Pardubice: Veřmiřovský (D. Valášek) – Vápeník, Ruml, Řehořek, Křečan, D. Jaroš, Jansa – V. Tvrdík, Rolinek, Lempach – P. Tvrdík, Korec, Joska – D. Drábek, Mikeska, Šimonek – M. Novák.
    Trenér: Faltys

Rozhodčí: Hranoš – Vengřín, Bartek