Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Sokolov – Zlín 5:2 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 4:2 (kon.)
Vsetín – Slavia 7:4 (kon.) | Přerov – Znojmo 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 3:2 (kon.)
Pardubice B – Třebíč 4:5 (2:3 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
SC Marimex Kolín
Sobota 16.09.2023, 17:00 • Buly Aréna Kravaře, Kravaře • Chance liga • 2. kolo

Utkání je u konce. Domácí Poruba nakonec bere všechny tři body. O utkání rozhodla hlavně první třetina, ve které byla lepší Poruba a po zásluze ji vyhrála 3:0. Ve druhé třetině dokázal výrazněji aktivnější Kolín snížit na 1:3 zásluhou Vojtěcha Síly. Stejný hráč nakonec tři minuty před koncem základní hrací doby snížil na rozdíl jediné branky. Kozlové ale závěrečný tlak v gól přetavit nedokázali a z dnešního utkání odjíždí s prázdnou. Děkuji za pozornost. (19:26:25)

Kozlové právě vstřelili branku!
    Sraženou střelu od modré poslal zpátky před branku Matěj Morong, který našel VOJTĚCHA SÍLU a ten svým druhým gólem v utkání snižuje na rozdíl jednoho gólu. Asistence: Matěj Morong a René Piegl.

55:58
    Bude se vhazovat v obranném pásmu Kolína po střele jednoho z domácích.

55:00
    Kryštof Ouřada se v trestném střílení rozjel proti Bláhovi, ale ten jeho pokus přečetl.

55:00
    Lukáš Doudera – TS, hákování.

54:18
    Soukup stále drží pouze dvoubrankové vedení.

51:42
    Sám před Soukupem se objevil Ondrej Šedivý, kolínský brankář ale betonem nepustil kotouč za čáru.

51:20
    Vachovec při své střele zlomil hůl.

51:00
    Poruba má puk za svou vlastní brankou.

48:16
    Střelu Aarona Berishy vychytal Jakub Soukup.

47:45
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Daniel Šedivý – 2 min., vysoká hůl.

45:57
    Puk se už dostal do středního pásma. Ofsajd Poruby.

45:12

44:52
    Střela Němce na teč minula bránu Bláhy.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 8. O. Šedivý (Doudera, Razgals), 15. Razgals (O. Šedivý), 18. Mrázek (Šoustal, Pohl) – 31. Síla (Skořepa, Král), 57. Síla (Morong, Piegl)

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Doudera, A. Sedlák, Klimíček, Gutwald, Pohl, Lemcke, Hlaváč – Mrázek, Šoustal, Tvrdoň – O. Šedivý, Berisha, Razgals – Gřeš, Vachovec, Klímek – Brodek, A. Adamec, Häring.
    Trenér: Jiří Režnar

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Hampl, Š. Němec, Piegl, Naar, Pinkas, Moravec – Vrhel, Koukal, Král – Dlouhý, Skořepa, Morong – Síla, P. Moravec, Ouřada – D. Šedivý.
    Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Koziol, Kubíček – Peluha, Veselý