Zlín – Kolín 5:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 2:4 (kon.) | Znojmo – Frýdek-M. 5:3 (kon.)
Poruba 2011 – Litoměřice 4:3 (3:1 po s.n.) | Přerov – Vsetín 1:3 (kon.) | Pardubice B – Slavia 0:2 (kon.)
Sokolov – Třebíč 1:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Středa 27.09.2023, 18:00Chance liga • 6. kolo

Dlouho se nedařilo Vsetínským i přes převahu vstřelit branku, a proto se z první branky v utkání již v první třetině radovali domácí. Hostům se v povedlo během přesilové hry ve druhé třetině vyrovnat, ale více svoji převahu v této třetině nezúročili. Otočit skóre se povedlo až na konci třetí třetiny kapitánu Eriku Hrňovi, který obhodil bekhendem skvěle chytajícího Michala Postavu. V závěru utkání ještě rozsekl utkání Adam Hořanský, jenž dojel vyhození Luboše Roba přes celé hřiště. (20:37:30)

59:50
    Zápas se dohrává na hokejkách Zubrů, povedený zákrok ještě vytáhl proti jednomu z domácích Patrik Romančík.
    59:13 Adam HOŘANSKÝ - 1:3

59:13
    Luboš Rob vyhodil kotouč přes celé kluziště, pro ten si dojel ADAM HOŘANSKÝ, který se obtočil kolem prázdné branky a zakončil. Asistence: Luboš Rob.

Oddechový čas domácích.

58:58
    Zakázané uvolnění Vsetína.

58:10
    Ve větším tlaku se objevují i domácí, ale zastavují je nepřesnosti v přihrávkách.
    57:00 Erik HRŇA - 1:2

57:00
    Hosté využívají svého tlaku a vstřelují branku, před Postavou se zjevil po přihrávce Kratochvila ERIK HRŇA, jenž jej bekhendem obhodil. Asistence: Matouš Kratochvil.

56:22
    Zakázané uvolnění domácích.

56:03
    Ofsajd zastavuje hosty.

54:48
    Střelu od mantinelu vyráží Romančík za mimo branku.

53:36
    Nenápadnou akci zpoza branky zastavuje Postava.

52:49
    Se střelou od modré čáry Romančík neměl problém.

51:55
    Po střele od mantinelu následovalo před brankou lehké vyříkávání účtů mezi Jiřím Krislem a Tomášem Jandusem.

51:01
    Mezi domácí beky se nyní proháčkoval až do zakončení Vít Jonák, s jeho střelou však Postava neměl problém.

50:34
    Samostatný únik s dopomocí svého obránce zastavuje Romančík.

49:27
    V náznaku šance se objevili domácí, ale s jejich šancí si poradila defenzíva Valachů.

Vojtěch Červený

Branky a nahrávky: 10. Chludil – 24. Staněk (Rob, Vávra), 57. Hrňa (Kratochvil), 60. Hořanský (Rob)

HC ZUBR Přerov: Postava (Stuchlík) – Chroboček, Krisl (C), R. Černý, J. Adámek, Cubo, Kudělka (A), Hanák – T. Doležal (A), Pechanec, Březina – Jak. Svoboda, Hejcman, Tomi – Jan Svoboda, Indrák, Goiš – Dobša, Chludil, Ministr.
    VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Staněk, Ďurkáč, Smetana (A), Ondračka, Hryciow, Kojo – Jonák, Vávra, Rob (A) – Půček, Dědek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Š. Jenáček, Kratochvil, Vaňo.