Slavia – Zlín 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Přerov 1:2 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Jihlava 7:2 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vsetín – Pardubice B 2:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 4:1 (kon.)
Kolín – Sokolov 1:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:1 (4:0, 0:0, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 30.09.2023, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 7. kolo

Utkání mezi Třebíčí a Znojmem je za námi. Domácí o svém prvním domácím vítězství rozhodli už v první třetině, kdy se postupně trefili Ferda, Vodný, Dočekal a Bittner. Poté Horácká Slavia vývoj klání naprosto kontrolovala, Orli se prosadili až v poslední minutě, kdy přesně tečoval kotouč do branky Petr Beránek. Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (19:59:38)

59:17 Petr BERÁNEK - 4:1

59:17
    Orli právě vstřelili branku!
    V poslední minutě hosté přece jen snížili! Střílený pas Martina Šťovíčka tečoval do branky PETR BERÁNEK. Alespoň nějaká ta radost pro Znojmo. 4:1. Asistence: Martin Šťovíček a Anton Karlsson.

58:52
    Hosté zaparkovali v útočné třetině, kde si teď rychle přihrávají.

58:13
    Hned na začátku přesilovky hosté nebezpečně vystřelili od modré čáry, Jan Mičán ale opět ukázal, že nulu dnes chce.

57:58
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
    Ladislav Bittner – 2 min., nedovolené bránění.

57:38
    Znojemští obránci si mění kotouč na svých hokejkách. Také oni už chtějí, aby byl co nejdříve konec.

56:56
    Kotouč do útočného pásma chtěl dostat Matyáš Svoboda, jenž nakonec zvolil nahození obloučkem na zadní mantinel.

55:53
    Radim Ferda si ostrou přihrávku nezpracoval. Je vidět, že utkání se už z obou stran dohrává.

55:08
    Ondřej Baláž nevyhodil kotouč z pásma, pálil tak Mareš, jehož pokus nedoputoval až k bráně.

54:37
    Orli mají velký problém s přechodem do útočného pásma, což potvrdili také v této chvíli. Odpískán byl ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:47

53:32
    Znojmo se na konci přesilovky dostalo pryč z útočného pásma, na hokejce má kotouč Anton Karlsson.

52:56
    Beránek zavezl kotouč do útočného pásma. Pak si pomohl s bekem, který ale nevystřelil dobře.

52:19
    Tomáši Svobodovi kotouč proskočil mezi bruslemi, poté mohli domácí s přehledem vyhodit.

51:47
    Ladislav Bittner – 2 min., hákování.

51:45
    Jan Hruška šikovně vybídl Tomáše Svobodu, který nedokázal trefit bránu.

51:24
    Přechod přes útočnou modrou čáru se Znojmu nepovedl, odpískán byl ofsajd.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 8. Ferda (Bittner, Poizl), 13. Vodný (Malý, Michalčuk), 17. Dočekal (Štebih, Bořuta), 18. Bittner (Dočekal, Michálek) – 60. Beránek (Šťovíček, Karlsson)

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Pakarinen) – Furch, Bořuta, Vodička, Štebih, Kříž, Poizl, Baláž – Dočekal (A), Bittner (C), Ferda (A) – Vodný, Malý, Michalčuk – Maty. Svoboda, Michálek, L. Stehlík – Matě. Svoboda, Horváth, Berka.
    Trenér: Kamil Pokorný

HC LERAM Orli Znojmo: Durný (18. Groh) – Stránský, Bartko, Tejnor (A), E. Mareš, J. Jenáček, Zukal, Remta – T. Svoboda (C), Hruška, Karlsson – Špaček, Šťovíček, Sklenář – Pigl, Matuš (A), Beránek – Čermák, Kučera, J. Sedláček.
    Trenér: Svatopluk Číhal

Rozhodčí: Svoboda, Čáp – Dědek, Jindra

Diváci: 2 045