Třebíč – Prostějov 3:0 (kon.) | Vsetín – Znojmo 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Kolín 4:2 (kon.)
Pardubice B – Zlín 1:2 (po pr.) | Slavia – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Přerov – Jihlava 1:3 (kon.)
Poruba 2011 – Sokolov 2:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 11.10.2023, 18:00 • ZS Přerov • Chance liga • 11. kolo

Ani třetí třetina nepřinesla do herního projevu Přerova nějakou změnu. Oslabení sice ubránit dokázali, v útočné fázi byli Hanáci ale bezzubí. Třetí třetina po celou dobu přinášela uspávající hokej, ze kterého nevyčníval ani jeden celek. K vidění nebylo doslova vůbec nic až do 58. minuty, kdy měl dobrou šanci Kudělka, to však bylo vše. V samotném závěru při hře bez brankáře domácí defenziva opět rozehrála na hůl Richarda Cachnína a ten zpečetil zaslouženou výhru Jihlavy. Já se s vámi pro dnešek z přerovského zimáku loučím a budu se těšit zase příště. Na počtenou! (20:23:26)

59:25 Richard CACHNÍN - 1:3

59:25
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Zubři si třetí drastickou chybou řekli o třetí hřebíček do rakve. Znovu u toho byl RICHARD CACHNÍN, kterému přerovští obránci věnovali puk. Tentokráte už nemusel nahrávat, nýbrž stačilo trefit odkrytou branku! Bez asistence.

59:17
    Cachnín vyhazuje opatrně podél mantinelu.

58:58
    Jan Svoboda střelou přes hokejky soupeře vybojoval vhazování v útočném pásmu. Zubři to zkusí v šesti bez brankáře.

58:34
    Jihlava drží puk na svých holích v útočném pásmu, to jí samozřejmě vyhovuje.

58:14
    Rozehrány byly poslední dvě minuty třetí třetiny, nic nenasvědčuje tomu, že by se Přerov měl dostat ke srovnání, či alespoň do nějakého ofenzivního tlaku. Lavička Roberta Svobody si vyžádala oddechový čas.

57:22
    Icing Zubrů.

57:00
    Konečně nějaká šance! Při útoku Přerova po vhazování se puk odrazil na z druhé vlny dojíždějícího Kudělku, ten ale skákavý kotouč nedokázal trefit ideálně!

56:47
    Hra byla přerušena v pásmu Jihlavy. Opět po dalších soubojích o puk u mantinelu.

56:03
    Krislovo nahození od modré čáry sbalil Beran do lapačky, během uplynulé minuty nebylo – stejně jako v celém třetím dějství – k vidění zhola nic.

54:56
    Zpoza vlastní branky rozehrává domácí obránce Kudělka.

54:06
    V pásmu Přerova probíhá přetlačovaná o kotouč u mantinelu, čas plyne a rozhodčí nepřerušují.

53:09
    Beran přerušil hru, buly v pásmu Dukly.

52:56
    Přerov zvládl i toto oslabení.

52:17
    Přerov vyhazuje, jihlavská přesilovka je stejně tragická jako hokej, který tu máme v posledních minutách možnost sledovat.

51:14
    Indrák vyvezl kotouč až do útočného pásma, kde byl ovšem za hranou pravidel odzbrojen jedním z Jihlavských. Domácím fanouškům se to samozřejmě vzhledem k odpískanému zákroku nelíbí, alespoň ale zažili za tuto třetinu nějaké vzrušení.

50:56
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    Tomáš Kudělka – 2 min., držení.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 8. Hejcman (R. Černý, T. Doležal) – 20. Čachotský (Dundáček, Kočí), 27. Čachotský (Cachnín), 60. Cachnín

HC ZUBR Přerov: Postava (Stuchlík) – R. Černý, Zeleňák, Chroboček, Krisl (C), J. Adámek, Kudělka (A), Cubo – Indrák, Pechanec, Březina – T. Doležal (A), Hejcman, Goiš – Jan Svoboda, Chludil, Tomi – Dobša, Ministr, Tarnoczy.
    Trenér: R. Svoboda

HC Dukla Jihlava: A. Beran (Maláč) – Bilčík, D. Kolář (A), Chvátal, L. Mareš, Dundáček, Kočí, Ozols – Čachotský (C), Pořízek, Cachnín – T. Havránek, Menšík, Šik – Berger, Štefančík, Jelínek – Rauš, Handl, V. Brož.
    Trenér: V. Ujčík

Rozhodčí: Vrba, Grygera – Komínek, Tvrdý