Zlín – Sokolov 1:4 (kon.) | Třebíč – Pardubice B 1:3 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 5:6 (kon.)
Slavia – Vsetín 2:3 (kon.) | Znojmo – Přerov 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 3:4 (po pr.)
Kolín – Poruba 2011 3:5 (kon.)
HC Slavia Praha
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 23.10.2023, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Chance liga • 15. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se u dalších přenosů těšit zase někdy příště. Na počtenou! (20:22:37)

Utkání je za námi. Slávisté měli výborný tlak ve třetí třetině a měli spoustu šancí na srovnání ve skóre, ale ve všech případech narazili na skvěle chytajícího Romančíka v brance Valachů. Vsetín měl také pár příležitostí, ale Málek, který nastoupil ve 24. minutě místo zraněného Voleveckého, už žádnou střelu za svá záda nepustil. Slavia tak po předchozích dvou domácích vítězných zápasech v řadě tentokrát nezískala ani bod. Vsetín navázal na minulý zápas, kdy doma porazil Třebíč.

59:49
    Romančík svým zákrokem přerušuje hru.

59:44
    Ještě jedno zakázané uvolnění Vsetína.

Oddechový čas pro tým HC Slavia Praha.

59:23
    Málek je na střídačce a Slavia to zkouší v šesti. Píská se icing Vsetína. Buly před Romančíkem.

58:47
    Icing Vsetína. Vhazování před Romančíkem.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:17
    Hořanský dostal pěknou přihrávku do jízdy, ale jeho pokus o bekhendový blafák Málek přečetl a má puk ve své výstroji.

54:43
    Útočící hráč Slavie byl v brankovišti, a tak se hra přerušuje.

54:11
    Další zakázané uvolnění Vsetína. Buly znovu před Romančíkem.

53:49
    Slavík se natlačil až před Romančíka, ale jeho pokus mířící do horní části branky nakonec proletěl nad brankou.

53:32
    Icing Vsetína. Hra zůstane před Romančíkem. Buly před jeho brankou.

53:19

52:23
    A znovu vyhazuje Vsetín puk, tentokrát až za Málka.

52:10
    Slavii odpískán ofsajd. Buly ve středním pásmu.

51:53
    Vsetín vyhazuje kotouč ven z pásma.

51:43
    Knotek pálil ze své oblíbené pozice z levého kruhu, ale jeho dělovku zastavil Romančík svým zákrokem.

Mateo

Branky a nahrávky: 12. Knotek (Žejdl, Všetečka), 24. Průžek (Knotek, Žovinec) – 8. Larsen (Kratochvil, Dědek), 15. R. Půček (Š. Jenáček, Hrňa), 22. R. Půček (Š. Jenáček)

HC Slavia Praha: Volevecký (24. R. Málek) – Žovinec (A), Křepelka, Hrdinka, Holý, Eliáš, Kajínek, Klikorka – Všetečka, Žejdl (A), Kulda – Matě. Beran, Knotek (C), Průžek – Slavíček, Slavík, J. Brož – Havrda, Simon, Půček.
    Trenér: Daniel Tvrzník

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Staněk (A), Larsen, Ďurkáč, Š. Jenáček, Petrovický, Kojo – Jonák, Bērziņš, Rob (A) – Půček, Klhůfek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Kubiš, Dědek, Kratochvil – Š. Bláha.
    Trenér: Jíří Weintritt

Rozhodčí: Kostourek, Hucl – Dědek, Maňák