Zlín – Sokolov 1:4 (kon.) | Třebíč – Pardubice B 1:3 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 5:6 (kon.)
Slavia – Vsetín 2:3 (kon.) | Znojmo – Přerov 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 3:4 (po pr.)
Kolín – Poruba 2011 3:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:5 (1:0, 2:3, 0:2)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pondělí 23.10.2023, 18:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 15. kolo

Poruba dnes musela třikrát dorovnávat stav utkání a i přes to je to nakonec ona, která bere všechny body. O její výhře rozhodl ve třetí třetině dvěma brankami Marek Tvrdoň.

Poruba tak uhájila první místo v tabulce, to domácí Kolín bude minimálně do dalšího kola zastávat jedenáctou pozici.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (20:23:59)

59:12
    Ondrej Šedivý jednoduše vyhazuje puk ze své třetiny, už nechce dělat žádné starosti.

Dnešní utkání sleduje 1025 diváků.
    57:49 Marek TVRDOŇ - 3:5
    Hampl

57:49
    6/6
    Poruba právě vstřelila branku!
    MAREK TVRDOŇ trefuje přes celé hřiště odkrytou branku hostí.
    Tvrdoň M., Dolejš D., Voráček T., Gutwald M., Šoustal T., Střondala V.
    Vrhel S., Dlouhý A., Ouřada K., Král Z., Kolmann P., Skořepa J.

57:36
    Kozlové to zkoušejí v šesti!

Oddechový čas pro tým SC Marimex Kolín.

57:36
    Píská se icing hostí, Kolín má tak dobrou možnost ke vstřelení vyrovnávající branky.

57:21
    Daniel Dolejš si připisuje důležitý zákrok lapačkou proti střele Lukáše Pajera.

56:47
    Kolínu se vůbec nedaří vytvořit si nějaký závěrečný tlak, místo toho sledujeme jejich další zakázané uvolnění.

56:04
    Puk mizí až za plexisklem, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

55:36
    A je tu další icing kolínského týmu.

55:11
    Kolín se proviňuje zakázaným uvolněním.

53:34

52:35
    Hosté mají stále přesilovku, tentokrát už pouze tu klasickou. Šoustal a Střondala kombinují na pravé straně.
    52:11 Marek TVRDOŇ - 3:4
    Hampl

52:11
    6/4
    Přesilovka 5 na 3 je nakonec využita. Brankáře Kiviaha na dvakrát překonává MAREK TVRDOŇ. Asistence Ondrej Šedivý a Petr Mrázek.
    Tvrdoň M., Šedivý O., Mrázek P., Krenželok L., Dolejš D., Klimíček J.
    Kiviaho H., Skořepa J., Piegl R., Kolmann P.

51:34
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Petr Koukal – 2 min., podrážení,
    Matěj Chalupa – 2 min., nesportovní chování.

Aleš Racek

Branky a nahrávky: 11. Koukal (Chalupa, Z. Král), 31. Chalupa (Koukal), 35. P. Moravec (Piegl) – 26. Berisha (A. Adamec, Krenželok), 34. Šoustal (Gutwald), 40. Šoustal (Střondala, Klimíček), 53. Tvrdoň (O. Šedivý, P. Mrázek), 58. Tvrdoň

SC Marimex Kolín: Kiviaho (Soukup) – Pinkas, Kolmann (A), Hampl, Š. Němec, Piegl, J. Šedivý – Chalupa, Koukal (C), Z. Král (A) – Dlouhý, Skořepa, Pajer – Vrhel, P. Moravec, Ouřada – Síla, Morong, K. Lang.
    Trenér: Jan Šťastný

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – A. Sedlák, Doudera, Lemcke, Klimíček, Gutwald, Voráček, A. Adamec – Tvrdoň, Střondala (A), Šoustal – Vehovský, Berisha, Christov – Klímek, Vachovec (A), Gřeš – P. Mrázek, Krenželok (C), O. Šedivý.
    Trenér: Jiří Režnar

Rozhodčí: Jechoutek, Čáp – Maštalíř, Beneš