Jihlava – Kolín 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Vsetín 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 2:1 (po pr.)
Pardubice B – Frýdek-M. 5:4 (po pr.) | Sokolov – Prostějov 2:3 (po pr.) | Přerov – Slavia 4:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC Slavia Praha
Středa 25.10.2023, 18:00 • ZS Přerov • Chance liga • 16. kolo

Ve třetí třetině, se na branku opět nečekalo dlouho. Aktivním napadáním vybojovali Hejcman s Doležalem puk pro Roberta Černého, který přesnou střelou k tyči zapsal druhou trefu. Zbytečného faulu se poté dopustil Jan Svoboda a v polovině třetiny se Slavia využitím přesilovky dostala na dostřel. Přesný pas obdržel do odkryté branky Lukáš Žejdl. Zubři dál aktivně napadali, jenže dobrá Pechancova teč se neujala. Slavia v závěru vystupňovala svůj tlak a hrála dokonce v šesti proti čtyřem, vyhrané buly pro Jiřího Krisla a trefa přes celé kluziště však znamenala pojistku na zaslouženou přerovskou výhru. Já se s vámi pro dnešek z Přerova loučím a budu se těšit zase příště. Na počtenou! (20:24:23)

59:55
    Přerov v plném počtu.

59:49
    Buly před Málkem už bude pro dnešek zřejmě poslední.

59:29
    Slavie to opět zkouší v šesti, Hejcman z velké dálky branku minul.
    58:53 Jiří KRISL - 4:2

58:53
    Přerov právě vstřelil branku!
    Je téměř jistě rozhodnuto o tom, že si Zubři z dneška odnesou tři body! Vyhrané vhazování Pechancem na JIŘÍHO KRISLA a jeho přesná trefa do prázdné branky přes celé kluziště znamená minutu před koncem vedení Přerova 4:2! Asistence: Antonín Pechanec.

58:47
    Slavia okupuje útočné pásmo v šesti proti čtyřem. Hru zastavila po další ráně Gumana ochranná síť.

58:24
    Nepříjemná Gumanova střela letěla naštěstí pro Zubry mimo.

57:55
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    Daniel Indrák – 2 min., vysoká hůl.

57:55
    Zakázané uvolnění Přerova. Jeho hráči se sice odvolávají na teč soupeře, buly se ale odehraje v pásmu domácích.

57:48
    Klikorka pálil ihned po buly, Lukeš zasáhl lapačkou.

57:43
    Oddechový čas pro tým HC Slavia Praha, který to zkusí v šesti bez brankáře.

57:43
    Teď to chvíli vypadalo, jako by hosté hráli přesilovou hru. Svůj tlak na závěr vystupňovali, Kajínek ale pálil mimo tři tyče. Lukeš hru přerušil a čeká nás nervy drásající finiš.

57:06
    V útočném pásmu hraje Slavia, čas na srovnání se jí krátí.

55:54
    A Slavie opět v problémech, Indrák v rychlém brejku zařídil opět pouze další zákrok pro hostujícího gólmana!

55:35
    Chrobočkovu střelu tečoval mezi nohama Doležal, puk ale proletěl mimo! Půlka stadionu už jej viděla v brance!

55:11
    Doležal vybídl k teči před brankou Hejcmana, puku se opět zmocnil Málek.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 4. Pechanec (Indrák, Jak. Svoboda), 21. R. Černý (Indrák), 45. R. Černý (Hejcman, T. Doležal), 59. Krisl (Pechanec) – 4. J. Brož (Slavíček, Slavík), 51. Žejdl (Knotek)

HC ZUBR Přerov: Lukeš (Stuchlík) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Krisl (C), J. Adámek, Cubo, Hanák – Indrák, Pechanec, Jak. Svoboda – T. Doležal (A), Hejcman, Goiš – Chludil, Zadražil, Tomi – Jan Svoboda, Nemec, Mácha.
    Trenér: R. Svoboda

HC Slavia Praha: R. Málek (Pittr) – Žovinec (A), Křepelka, Hrdinka, Holý, Eliáš, Kajínek, Klikorka – Všetečka, Žejdl (A), Kulda – Průžek, Knotek (C), Guman – Slavíček, Slavík, J. Brož – Havrda, J. Půček, Strnad.
    Trenér: D. Tvrzník

Rozhodčí: Vrba, Šico – Veselý, Peluha