Přerov – Poruba 2011 3:4 (kon.) | Zlín – Slavia 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 0:2 (kon.)
Znojmo – Třebíč 4:2 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 2:1 (kon.) | Sokolov – Kolín 0:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 13.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • 20. kolo

To je pro dnešek vše! Přeji hezký zbytek dne a u dalších textových přenosů naviděnou. (20:28:04)

Zápas 20.kola Chance ligy mezi Pardubicemi B a Vsetínem je u konce! Z důležitých tří bodů se radují domácí hráč rezervy Dynama. Po první opatrné periodě jsme žádnou branku neviděli. Do druhé třetiny lépe naskočili domácí, když skóre otevřel Urban. O deset minut později na podruhé prostřelil Honzíka Jonák. Ve třetí třetině byl mírně aktivnější Vsetín, ale bylo to domácí Dynamo, které zásluhou Tvrdíka vstřelilo vítěznou branku.

60:00

59:45
    Pardubice mohly využít chybu Hrňy. Do prázdné branky se vůbec netrefují.

59:22
    Erik Hrňa pálil od modré, jenže jeho pokus blokuje domácí obrana.

58:55
    Valaši odvolávají Maxima Žukova.

58:36
    Další útok domácích rozejl aktivní Rákos. Dynamo bylo nepřesné.

58:19
    Už mohlo být rozhodnuto! Dominik Hrníčko na sebe nahnal obránce Vsetína. Následně předložil Rákosovi, který nechal vyniknout Žukova.

57:48
    Jenáček nahazoval do útoku. Jeho snahu nikdo nepochopil, proto je u puku Dynamo.

57:05
    Nepřesnosti na hostující straně, a tak pardubické béčko drží puk v útoku.

56:23
    Byl to Ondřej Rohlík, který porvěřil Žukova, ten ale podržel svů tým.

55:59
    Vsetín si chce vytvořit tlak, ale defenziva Dynama blokuje všechny pokusy.
    54:55 Vojtěch TVRDÍK - 2:1

54:55
    Pardubice B právě vstřelily branku!
    Dynamo odskakuje na rozdíl jedné branky! Krátce po přesilovce nahrál na modré Pochobradský na volného VOJTĚCHA TVRDÍKA. Tomu první ránu zblokoval obránce. Pohotový Tvrdík si našel a našteloval puk na druhou střelou, kterou překonal Žukova. – 2:1.
    Asistence: Michal Pochobradský a Ondřej Chabada.

54:41

54:12
    Lukáš Žálčík zkoušel své štěstí, ale obětavá obrana blokuje.

53:35
    Tomáš Urban nebezpečně nabil Zdráhalovi. Jeho golfák skončil na plexiskle.

53:09
    Daniel Rákos se dostal v kombinaci do velkých problémů, proto hosté vyhazují.

Matyáš Kotlan

Branky a nahrávky: 23. Urban (Nedbal, J. Mikyska), 55. Tvrdík (Pochobradský, Chabada) – 33. Jonák (Rob)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Hrádek, Zdráhal, Nedbal, Chabada, Tvrdík, Voženílek – Hrníčko, Rákos (A), Rohlík – Pochobradský, J. Mikyska, Urban – Žálčík (A), Kaut (C), Kaplan – Lichtag, Herčík, Rouha – Zeman.
    Trenér: Tomáš Jirků

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Romančík) – Ďurkáč, Staněk, Smetana (A), Ondračka, Larsen, Kojo, Š. Jenáček – Rob (A), Klhůfek, Jonák – Hrňa (C), Dědek, Hořanský – Jandus, Kern, Š. Bláha – Petrovický, Kratochvil, Koláček.
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Svoboda, Bejček – Maštalíř, Roischel