Přerov – Zlín 3:2 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Sokolov 4:1 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 0:4 (kon.)
Vsetín – Kolín 7:3 (kon.) | Pardubice B – Znojmo 3:0 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 4:5 (kon.)
Slavia – Třebíč 1:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pondělí 27.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim (Chrudim) • Chance liga • 25. kolo

Přeji hezký zbytek večera a u Chance Ligy zase někdy. (20:20:47)

A je konec. Dynamo B svou chytrou hrou dokráčelo pro tři body. Produktivní první třetina z pohledu domácího celku rozhodla. Východočeši si vytvořili tříbrankový náskok. Ten podpořili dobrou aktivitou ve druhé třetině, přičemž v té třetí si to již hlídali. Velkou zásluhu na výhře má domácí brankář Honzík, který vychytal svou druhou nulu v sezóně. Orli nevyužili pět přesilovek, což se také odrazilo v celém duelu.

60:00

59:40

59:20
    Rohlík měl ve středu kluziště mnoho prostoru, ale střela nebyla moc prudká.

58:50
    Zvláštní rozehrávka Honzíka. Ten si puk málem hodil lapačkou do své branky.

57:53
    Domácí v plném počtu. Ti budou dohrávat zápas v početní výhodě.

57:40
    Vyloučení v týmu HC LERAM Orli Znojmo:
    Jan Berger – 2 min., podrážení.

57:40
    Na hrací ploše leží domácí hráč, který byl nešťastně podražen.

57:10
    Teď velký závar Znojma. Honzík nejdříve vykopl střelu švihem od modřé čáry. Poté přišlo pět dorážek, které šly ale po ledě. Honzík vše pokryl. To bylo pro domácí důležité.

56:20
    Ke Svobodovi se dostal odražený kotouč. Možná byl až tak v šoku, že ho nedokázal nasměřovat do pardubické klece.

55:53
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Michal Rouha – 2 min., sekání.

55:40
    Dynamo se už nikam nežene, navíc se mu daří nepouštět Znojmo do střeleckých pozic.

54:45
    Rohlík chtěl překvapit Durného z úhlu. Jeho pokus ale skončil na tyči.

54:00
    První zámek Znojma před Honzíkem. Ale bez sebemenší šance na snížení.

53:00
    Teď to zkusil Čermák. Od vlastní branky se dostal až k Honzíkovi, ale zakončení nemělo parametry. Honzík se totiž nalepil na tyč. Tam nebylo kudy.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 16. Urban (J. Mikyska), 18. Žálčík (Herčík, Rákos), 19. Rohlík (Hrníčko, Kaut)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Nedbal, Tvrdík, Zdráhal, Voženílek, Bučko, Hrádek, Kaštánek – Kaut (C), Rouha, Zeman – J. Mikyska, Urban, Hrníčko – Rákos (A), Rohlík, Pochobradský – Žálčík (A), Lichtag, Herčík.
    Trenér: Tomáš Jirků

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (20. Durný) – Zahradníček, Bartko, E. Mareš, Bukač, J. Jenáček, Remta, Tejnor (A) – T. Svoboda (C), Matuš (A), Jenyš – Beránek, Berger, Berka – L. Adámek, Hruška, Sklenář – J. Sedláček, Čermák, Masař.
    Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Micka, Svoboda – Kotlík, Polák