Slavia – Litoměřice 4:3 (kon.) | Prostějov – Pardubice B 6:1 (kon.) | Kolín – Přerov 2:3 (po pr.)
Třebíč – Vsetín 5:4 (kon.) | Frýdek-M. – Sokolov 5:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 02.12.2023, 17:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 27. kolo

To je pro dnešek úplně vše! Užijte si zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů naviděnou. (19:36:12)

Utkání 27.kola Chance ligy mezi Kolínem a Přerovem je u svého konce! Dva body si za vítězství v prodloužení odváží hostující mužstvo. To od začátku zápasu tahalo za kratší konec a také bylo potrestáno v 10.minutě brankou, kterou vstřelil Dlouhý. Do druhé periodě vstoupil úplně jiný tým a Přerov dokázal skóre otočit, nejdřívě Mácha a poté Indrák. Třetí třetina byla spíše bojovná, ale naposlední chvíli dokázal vyrovnat domácí Skořepa. V prodloužení byl více na puku hostující tým a ten byl odměněn po brance Tomiho, který odhadl přihrávku Dlouhého a rozhodl o vítězství 3:2.

63:15
    63:15 Vojtěch TOMI - 2:3
    Hampl

63:15
    4/4
    Přerov právě vstřelil branku!
    Bod navíc si z Kolína odvezou Zubři! Špatnou přihrávku Adama Dlouhého vystihl pozorný VOJTĚCH TOMI. Od útočné modré mířil osamocen na Soukupa a bekhnedovou kličkou překonává domácí brankáře. – 2:3.
    Tomi V., Postava M., Černý R., Vlach R.
    Soukup J., Skořepa J., Šedivý J., Dlouhý A.

62:46
    Vojtěch Zeleňák zavezl kotouč za domácí branku, odsud poslal nepřesnou přihrávku.

62:07
    David Březina s Pechancem rozjíždějí další útočnou akci Zubrů.

61:39
    Kolín je v prodloužení velice statický. V útočném pásmu kombinuje Přerov.

61:15
    Vojtěch Tomi dlouho držel kotouč ve své moci. Poté po přihrávce našel Romana Vlacha, který nadvakrát Soukupa nepřekonal.

60:32
    Hra je přerušena, jelikož Antonín Pechanec po průniku před Soukupa posunul jeho branku.

60:01

Po vyrovnání Kolína 60 sekund před koncem hrací doby bude na programu prodloužení.

60:00

59:45
    Kolín nahnal kotouč za svou branku a už počká na konec základní hrací doby.
    59:00 Josef SKOŘEPA - 2:2
    Hampl

59:00
    6/5
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Hra bez brankáře se vyplatila! Kolín znásobil přesilvou hrou odvoláním brankáře Soukupa. Po nepovedené střele Štěpána Němce vzal na sebe otěže zkušený JOSEF SKOŘEPA. Přes několik těl obránců se nakonec záhadným způsobem dostal kotouč za záda Postavy. – 2:2.
    Skořepa J., Ouřada K., Dlouhý A., Morong M., Němec Š., Koukal P.
    Postava M., Černý R., Pechanec A., Tomi V., Kudělka T.

58:53
    Oddechový čas pro tým SC Marimex Kolín.

58:37
    Obrovská šance domácího celku! Josef Skořepa se dostával k dorážce v předbrankovém prostoru. Nakonec se jeho střela odrazila k Pajerovi, který trefuje Krisla, ten skvěle zastoupil Postavu.

58:13
    Lukáš Pajer pálil z první bez přípravy. Tvrdou ranou přestřeluje.

Matyáš Kotlan

Branky a nahrávky: 10. Dlouhý (Skořepa), 59. Skořepa – 28. Mácha (Tomi, Vlach), 39. Indrák (Nemec), 64. Tomi

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Hampl, J. Šedivý, Piegl (A), Š. Němec, Pinkas, Gaspar, Naar – Vrhel, Koukal (C), Z. Král (A) – Dlouhý, Skořepa, Pajer – Síla, Morong, Ouřada – D. Šedivý, P. Moravec, Gajda.
    Trenér: Jan Šťastný

HC ZUBR Přerov: Postava (Vojtek) – Kudělka (A), R. Černý, Zeleňák, Chroboček, Cubo, Krisl (C), F. Němec – Březina, Pechanec, T. Doležal (A) – Tomi, Vlach, Mácha – Goiš, Nemec, Indrák – Dobša, Chludil, Ministr.
    Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Barek, Mejzlík – Štěpánek, Maňák