Litoměřice – Třebíč 5:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:4 (kon.) | Jihlava – Vsetín 0:2 (kon.)
Zlín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Sokolov – Znojmo 4:1 (kon.) | Pardubice B – Kolín 3:4 (1:2 po s.n.)
Poruba 2011 – Slavia 5:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 18.12.2023, 17:30 • Zimní stadion Pelhřimov • Chance liga • 30. kolo

Třetí třetina a celý zápas právě končí. Duklu může mrzet nevyužitý tlak v poslední desetiminutovce, kdy se svému soupeři mohla alespoň přiblížit. To se však nepovedlo, ani Vsetín se v poslední třetině neprosadil, hosty to však mrzet nemusí. Po fotbalovém výsledku 0:2 míří tři body do Vsetína. Z dnešního zápasu je to vše, děkuji za pozornosti a přeji všem krásné Vánoce. (19:45:41)

59:35
    Vsetín vyhazuje puk ze středního pásma až za Berana.

59:05
    Beran se už chystal na střídačku, domácí však sami vyhodili puk za vlastní branku a Beran tak musí mezi třemi tyčemi ještě chvíli zůstat.

58:39
    Koštoval na druhé straně také zkoušel střelu k bližší tyči, také Žukov si toto místo pohlídal.

58:22

57:53
    Další rána Vsetína po ledě trefila jen betony Berana, Jihlavě se poté poprvé v této přesilové hře podařilo vyhodit.

57:20
    Vsetín si téměř minutu pouze přihrával v útočném pásmu, až Jonák zkusil u tyčky překvapit Berana, ten však o jeho záměru moc dobře věděl a nenechal u tyčky volné místo.

56:22
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Maxim Burkov – 2 min., vysoká hůl.

55:43

55:26
    Vsetín znovu vyhazuje puk na Berana a Dukla již zřejmě z této přesilové hry nic nevytěží.

54:38
    Jihlava se nyní dokázala na nějakou dobu usadit v útočném pásmu a začít kombinovat. Vlastní chybou však ztrácí na modré puk a znovu musí vyklidit pásmo.

53:50
    Vsetín se po buly dostal k puku a hned v úvodu oslabení vyhání Duklu až ke svému brankáři.

53:43
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
    Daniels Bērziņš – 2 min., podrážení.

53:00
    Žukov vyjel z branky daleko pro puk a málem toho litoval, protože ke kotouči měl bliž Šik, ten ale nedokázal od mantinelu poslat puk do zcela prázdné branky.

51:58
    Kern se objevil sám před Beranem a po nepovedené střele ještě dokázal posunout puk na Janduse, který mohl dorážet do prázdné. Druhému jmenovanému však puk v kritický okamžik skočil a domácí tak zůstávají ve hře.

51:33
    Oddechový čas pro tým VHK ROBE Vsetín.

51:33
    Dukla teď byla kousek od svého prvního gólu, Čachotského bekhendový pokus totiž vyletěl Žukovovi z lapačky. K odraženému puku rychle přispěhal Cachnín, který ale nedokázal procpat puk mezi betony Žukova.

50:27
    Rob předjel v útočném pásmu Pořízka a mohl zakončovat z malého úhlu, místo toho však zvolil přihrávku na Jonáka, kterou dokázal u tyčky vypíchnout Kočí.