Frýdek-M. – Kolín 6:1 (kon.) | Přerov – Litoměřice 2:1 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Slavia 5:3 (kon.)
Zlín – Třebíč 5:2 (kon.) | Pardubice B – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Znojmo – Prostějov 2:4 (kon.)
Sokolov – Vsetín 4:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC ZUBR Přerov
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 03.01.2024, 17:30 • ZS Přerov • Chance liga • 34. kolo

Zubři byli sice v celém zápase útočiví, nejednou ale ponechali soupeři otevřená vrátka v obraně. Ve 44. minutě se v plné rychlosti řítil na Postavu Přemysl Svoboda, mezi betony jej ale nepřekonal. Ani jedno mužstvo neuspělo ve zkrácených přesilovkách a Kališníci promarnili další brejk. Ton nastřelil jen tyč, stejně jako o dvě minuty později ve slibné pozici Pechanec. Krásná individuální akce nevedla ke druhé trefě Lednického, a tak utkání dospělo do prodloužení. Rozhodnutí měli na holích Zubři, nakonec ale zamířili do oslabení, které ubránili až do nájezdů. V nich se za Zubry trefil Jakub Svoboda s Joshuou Máchou, zato hosté neuspěli ani jednou. Přerov tak po šesti porážkách bez bodu bere alespoň dvoubodové vítězství všema deseti. Já se s vámi pro dnešek z Hané loučím a budu se těšit zase příště. Na počtenou! (20:04:03)

Jakub SVOBODA - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Autorem vítězné branky je JAKUB SVOBODA.