Jihlava – Kolín 2:4 (kon.) | Zlín – Znojmo 5:4 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Vsetín 2:5 (kon.)
Přerov – Slavia 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 0:1 (kon.) | Pardubice B – Frýdek-M. 2:3 (po pr.)
Sokolov – Prostějov 1:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 24.01.2024, 18:00 • Buly Aréna, Kravaře • Chance liga • 42. kolo

Třebíč si po špatné formě připisuje výhru, když dokázala udržet vedení 1:0 s Porubou, které vystřelil na začátku páté minuty Štebih. Třetí třetina bya prakticky jen o Ostravanech, kteří tlačili na bránu Třebíče, avšak Mičán a obrana před ním dokázali skvěle uzamknout svou klec a za svá záda nepropustili ani jeden kotouč. (20:20:07)

59:52
    Zakázané uvolnění Třebíče ještě může znamenat šanci pro Porubu, která by ráda alespoň srovnala dnešní utkání.

58:36
    Velký tlak Poruba zatím nedokázala proměnit v gól a čas se jí krátí.

57:34
    Daniel Dolejš zůstává na střídačce a Ostravané zkouší hru v šesti.

Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba 2011.

57:34
    Domácí se po tlačenici dostali do velké šance, když střílel Lemcke. Puk v bráně však neskončil a skóre je tak stále stejné.

56:35
    Hráči hostů jsou unavení a minimálně teď nemohou vystřídat, jelikož je odpískán jejich icing.

56:15
    Porubě už moc času nezbývá, navíc Kučera teď skvěle vyhodil kotouč z pásma.

55:20
    Na ledě zůstal ležet Vít Christov, který nejspíš utrpěl ránu do obličeje, když ho trefila jeho vlastní hokejka.

53:57
    Vachovec je frustrovaný z dnešního zápasu a zapojil se do menší strkanice s Furchem. Oba hračí si odpykají dvě minuty za hrubost.

53:32
    Gutwaldovi se nepovedla přihrávka a Psota se tak dostal do útočného pásma, kde si podržel puk docela dlouho.

52:41

52:17
    Štebih vyhrál souboj s Berishou a následně ze středního pásma vyhodil kotouč za bránu Dolejše.

51:46
    Skvělá hostující obrana dokázala dvakrát vyklidit své pásmo vyhozením kotouče přes modrou čáru.

51:29
    Domácím se nedaří vytvoři si tlak i v přesilovce. Kotouč teď skončil na střídačce a vhazovat se bude po pravici Mičána.

51:01

50:41
    Furch dává příležitost Porubě, která si za 20 sekund zahraje přesilovku. Hostující bek si odpyká dvouminutový trest za hákování.

49:51
    Dočekal střílel na Dolejše hned dvakrát. Domácí gólman nejproduktivnějšího hráče hostů vychytal.