Jihlava – Kolín 2:4 (kon.) | Zlín – Znojmo 5:4 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Vsetín 2:5 (kon.)
Přerov – Slavia 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 0:1 (kon.) | Pardubice B – Frýdek-M. 2:3 (po pr.)
Sokolov – Prostějov 1:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:5 (0:2, 2:0, 0:3)
VHK ROBE Vsetín
Středa 24.01.2024, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 42. kolo

Odsud z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:51:04)

Je konec! Vsetín vítězí v Kalich Areně 5:2 a zapisuje další tři body. Rozhodla třetí třetina, ve které Valaši třikrát skórovali a zaslouženě vyhráli. Vítězná branka padla v 42. minutě, kdy se prosadil Mads Larsen a nasměroval tak Vsetín ke třem bodům.

59:25
    Za domácí brankou se do menšího konfliktu dostali Jícha s Kernem. Oba už sedí na trestné lavici.

58:15
    Utkání už se pouze dohrává.
    57:26 Ondřej MACHALA - 2:5

57:26
    5/6
    Vsetín právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! ONDŘEJ MACHALA projel s pukem na holi celé hřiště a zakončil do odkryté branky. Bez asistence.
    Smetana O., Půček R., Jenáček Š., Kern J., Machala O.
    Krutil M., Sihvonen R., Jícha J., Svoboda P., Plos L., Kuťák F.

57:19
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.

56:53
    Ton vystřelil z levého kruhu a Romančík puk drží ve své výstroji.

54:26
    Korkiakoski se před odkrytou brankou natahoval po puku, avšak marně.

54:11
    Od modré to zkusil Larsen a puk prolétl těsně vedle.

52:18
    Rychlou a přesnou střelu vyslal z mezikruží Plos, ale Romančík předvedl skvělý zákrok lapačkou.

49:52
    Krutilova nenápadná střela od modré Romančíka příliš nezaměstnala.
    48:23 Vít JONÁK - 2:4

48:23
    5/5
    Vsetín právě vstřelil branku! Valaši odskakují opět na rozdíl dvou branek! Rob našel ve druhé vlně Klhůfka, který naznačil střelu a vyslal přesnou nahrávku na VÍTA JONÁKA, jenž na hranici brankoviště doklepl puk do odkryté branky. Asistence: Pavel Klhůfek a Luboš Rob.
    Jonák V., Klhůfek P., Rob L., Staněk R., Ondračka T.
    Koláček J., Krutil M., Kuťák F., Chlubna T., Jebavý J.

47:25
    Smetanova ztečovaná střela skončila nad brankou.

45:45
    Koláček skvěle našel na levém kruhu Vitoucha, který těsně přestřelil.

44:43
    Domácí se úspěšně ubránili a jsou v plném počtu.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 34. Ton (TS), 35. Kordule (Tomek) – 18. Š. Jenáček (Hrňa, Holec), 18. Rob (Jonák), 42. Larsen (Kern, R. Půček), 49. Jonák (Klhůfek, Rob), 58. Machala

HC Stadion Litoměřice: Pařík (Cichoň) – Krutil, Jebavý (C), Černohorský, Benda, Tomek, Pavlák, Tůma – Costa, Jícha (A), Sihvonen – Ton, Korkiakoski, Plos – J. Koláček, Kuťák (A), Chlubna – Kordule, Vitouch, P. Svoboda.
    Trenér: Miroslav Přerost

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Smetana (A), Š. Jenáček, Staněk, Ondračka, Ďurkáč, Larsen, Hryciow – Jonák, Klhůfek, Rob (A) – Holec, Dědek, Hrňa (C) – Machala, Kern, R. Půček – Šuhaj, Kratochvil, Š. Bláha.
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Ondráček, Zeliska – Zídek, Sýkora