Kolín – Pardubice B 1:4 (kon.) | Slavia – Poruba 2011 1:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 0:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 8:5 (kon.) | Frýdek-M. – Zlín 5:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Znojmo – Sokolov 6:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HC ZUBR Přerov
Sobota 27.01.2024, 17:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga • 43. kolo

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (19:31:46)

Využití: 0:0

Tak přeci jen jsme se ve třetí třetině nějakého toho gólového koření dočkali. Přerov byl po dvě třetiny horším týmem, ale jakoby se hosté šetřili až na závěrečnou část, ve které naopak byli lepším týmem a za svou snahu byli nakonec ve 53. minutě odměněni vedoucí brankou, kterou po úspěšné teči zajistil Indrák.

Prostějov si ve zbývajícím čase nedokázal vytvořit nějaký soustavnější tlak, jelikož si nevěděl rady s parádní obranou prací svého rivala a při závěrečné power play ještě potvrdil vítězství Zubrů Pechanec.

Velkou mírou se pod výhru Přerova podepsal brankář Josef Němeček, pro kterého to byl letos první start v Chance lize a navíc proti celku, ve kterém v minulém ročníku působil. Svému bývalému zaměstavateli se tedy odměnil tím, že pochytal všech 25 střel Prostějova a hned ve svém prvním startu zapsal i čisté konto.

Zubři z Přerova tedy pokračují ve své bodové krasojízdě a po výhře v Hanáckém derby 2:0 si zapsali už svou sedmou výhru řadě!

59:53 Antonín PECHANEC - 0:2

59:53
    5/6
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak tohle domácí obránci zcela nezvládli. Pohl s Hanouskem zcela zbytečně místo střely volili přihrávky mezi sebou a následně se touš podařilo ukořisti Lednickému, jenž tedy mířil na opuštěnou klec, ale zde ještě nahrál ANTONÍNU PECHANCOVI, jenž tak vstřelil velmi snadnou branku. Asistence: Vojtěch Lednický.
    Pechanec A., Lednický V., Březina D., Talafa T., Krisl J.
    Pohl J., Hanousek T., Venkrbec M., Doležal Z., Veselý J., Illéš J.

59:31
    Přerovu se podařilo dostat puk do střední části kluziště.

59:08
    Kudělka zkoušel trefit opuštěnou klec přes celé hřiště, ale domácí puk zachytili už ve středním pásmu.

58:49
    Je tomu tak! Štipčák už zůstává na střídačce.

58:49
    Martin Janeček (PRO) si tedy vybírá svůj oddechový čas a následně už zřejmě zůstane branka Jestřábů opuštěná.

58:49
    Hosté chtěli vyhodit puk po mantinelu, ale ten se nakonec odrazil až do ochranné sítě.

58:27
    Přerov jen obloukem poslal puk až do obranného pásma Prostějova.

57:58
    Pšurný vyvezl puk až do útočného pásma, kde se jej zbytečně nezbavoval a ukrajoval cenný čas ze zbývající třetí třetiny.

57:36
    Přerov zatím velmi dobře zvládá bránit své těsné vedení.

57:06
    Burian se po pravé straně dokázal natlačit až před Němečka, kterého však z velké blízkosti nepřekonal.

56:36
    Zubrům se ve středním pásmu podařilo protečovat vyhození kotouče a zakázané uvolnění se tedy pískat nebude.

56:27
    Domácí hokejisté ze středního pásma poslali kotouč přesně na Němečka, jenž si tentokrát ponechal touš pro sebe a po komerční přestávce se bude vhazovat u jeho brány.