Havířov – Opava 9:1 (kon.) | Chomutov – Písek 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 4:3 (po pr.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHKM Hodonín – Žďár n/S 2:3 (kon.) | Vyškov – Technika Brno 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Hronov 7:1 (kon.)
Letňany – Děčín 2:1 (kon.) | Tábor – Řisuty 8:2 (kon.) | Kobra – Cheb 6:2 (kon.)
Příbram – Mostečtí Lvi 6:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
4:3 (1:3, 2:0, 0:0 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 25.10.2023, 18:00 • ZS Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • Skupina Východ

Kopřivnice doma bere dva body za výhru se Šumperkem v poměru 4:3 v prodloužení. Domácí se dostali sice do vedení po brance Adama Urbana. Jenže pak si domácí připsali několik oslabení a otěže zápasu postupně převzali Draci. Těm zařídil srovnání po brejku Adam Scheuter v 16. minutě. Hosté šli do vedení díky Tobiasi Tomešovi, který skóroval po dorážce. Třetí zářez na pomyslnou pažbu hostů přidal po pěkné teči v 19. minutě Martin Izák. Druhá perioda přinesla branku Mateje Peterka, ten se trefil rovnou po buly povedeným příklepem do horního rohu svatyně Irgla. Kopřivnice pak přidala na napadání, s čímž měli Draci problém. Vyrovnání přinesl ve 36. minutě po střele z levého kruhu Ondřej Sluštík, 3:3. Třetí dějství přineslo urputný hokej. Oba celky měly své šance, ale ve třetím dějství kralovali obra gólmani. Šlo se do prodlužení, které rozhodl osmnáct vteřin před jeho koncem Vojtěch Pindel. (20:23:38)

64:42 Vojtěch PINDEL - 4:3

64:42
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Je rozhodnuto, bonusový bod zůstává v Kopřivnici. Irgla zbavuje jeho kouzla VOJTĚCH PINDEL, ten si z levého kruhu dojel až před branku a pohotovou střelou propálil mladíka v brance Draků na přední tyčce. Asistence: Jiří Brodek a Filip Hrůzek.

64:22
    Denis Irgl (Šumperk) dobře zasáhl svým betonem.

63:56
    Jiří Brodek (Kopřivnice) byl odtlačen obráncem Draků ze slotu.

63:33
    Tadeáš Jaroš (Šumperk) chyboval na pravé straně, ale dokázal se vrátit.

63:05
    Kopřivnice je v pásmu dvacet vteřin, ale je to bez střely na branku.

62:39
    Jakub Horký (Šumperk) ujel po pravé straně, ale při pokusu o přihrávku do slotu trefil jenom hráče Kopřivnice.

62:12
    Kopřivnice přišla na chvíli o pásmo.

61:42
    Draci po buly ve třetině domácích ztratili držení touše.

61:20
    Alex Nilsson (Šumperk) objel branku Baldika, ale byl přišpendlen na mantinel.

60:51
    Denis Irgl (Šumperk) byl nucen podržet touš, vhazuje se po jeho levici.

60:44
    Jiří Brodek (Kopřivnice) dostával touš na pravou stranu, ale ten k němu kvůli teči nedoputoval.

60:29
    Filip Hlaváč (Kopřivnice) ale zachytil přihrávku a touš mají domácí.

60:06
    Draci vyhráli buly a mohou jít útočit.

60:01

Kopřivnice doma po šedesáti minutách hraje se Šumperkem 3:3. Domácí se dostali sice do vedení po brance Adama Urbana. Jenže pak si domácí připsali několik oslabení a otěže zápasu postupně převzali Draci. Těm zařídil srovnání po brejku Adam Scheuter v 16. minutě. Hosté šli do vedení díky Tobiasi Tomešovi, který skóroval po dorážce. Třetí zářez na pomyslnou pažbu hostů přidal po pěkné teči v 19. minutě Martin Izák. Druhá perioda přinesla branku Mateje Peterka, ten se trefil rovnou po buly povedeným příklepem do horního rohu svatyně Irgla. Kopřivnice pak přidala na napadání, s čímž měli Draci problém. Vyrovnání přinesl ve 36. minutě po střele z levého kruhu Ondřej Sluštík, 3:3. Třetí dějství přineslo urputný hokej. Oba celky měly své šance, ale ve třetím dějství kralovali oba gólmani. Bude se tedy prodlužovat.

60:00

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 7. A. Urban (Pastor), 25. M. Mach (Petrek), 36. O. Sluštík (Suchý, Hrůzek), 65. Pindel (Brodek, Hrůzek) – 17. Scheuter (J. Horký, Polách), 18. Tomeš, 19. Izák (P. Kubíček, J. Horký)

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Marek, Petrek, Hlaváč, Bartošák, Hrůzek, Kelnar, Zeman – Gola, Pargač, M. Mach – J. Mach (C), Indrst, Pindel – Brodek, Velecký, O. Sluštík (A) – Suchý, Pastor, Raška – A. Urban.
    Trenér: Ladislav Majkus

DRACI PARS ŠUMPERK: Irgl (Ryšavý) – Cekr, P. Kubíček, Minařík, Rutar (A), P. Hohl, Cibuzar – Vachutka (A), Nilsson, Jaroš (C) – Danielčák, Šišolák, Tomeš – Lichner, Skopal, Izák – Polách, J. Horký, Scheuter.
    Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Martin Rapák – Matěj Bartoň, Martin Tvrdý